خبرنگاران 216 دانش آموز فریدونکناری از تلفن و تبلت هوشمند برخوردار شدند

به گزارش مهسان بلاگ، ساری - خبرنگاران - 216دستگاه تبلت و گوشی هوشمند به ارزش 432 میلیون در راستای تامین تجهیزات آموزش مجازی برای دانش آموزان محروم فریدونکنار در قالب کمک خیرین و همچنین تسهیلات ارزان قیمت خریداری و تحویل آنها شد.

خبرنگاران 216 دانش آموز فریدونکناری از تلفن و تبلت هوشمند برخوردار شدند

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار با اشاره به راه اندازی پویش مردمی خرید گوشی و تبلت دان آموزی در این شهرستان گفت: تعداد 86 گوشی تلفن و تبلت در راستای ایجاد همدلی و استمرار فرآیند یادگیری، توسط خیران نیک اندیش ، همکاران فرهنگی و مرکز نیکوکاری یاران مهربان، تهیه و در اختیار مدیران مدارس جهت تحویل به دانش آموزان نیازمند قرار گرفت.

عظیم اسماعیل زاده افزود: جمعی از همکاران اداری آموزش و پرورش فریدونکنار نیز در اقدامی خداپسندانه با راه اندازی پویش، بخشی از حقوق خود را جهت تهیه تبلت ویژه دانش آموزان کم توان مالی اختصاص دادند که با مبالغ جمع آوری شده سه تبلت متناسب با نیازهای دانش آموزان تهیه و به افراد نیازمند اهدا شد.

وی گفت: همچنین 130 مورد تسهیلات 2 میلیون تومانی نیز جهت تهیه تبلت و گوشی هوشمند در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گرفته و در مجموع که خود اقدام به خرید تجهیزات هوشمند کردند و با این حساب نیاز 216 دانش آموز بدون تبلت این شهرستان برطرف شد.

اسماعیل زاده هدف از این کار را بهره مندی دانش آموزان نیازمند از آموزش های مجازی از طریق شبکه دانش آموزی شاد عنوان کرده و گفت: با وجود گذشت بیش از دو ماه از آغاز سال تحصیلی همچنان 284 دانش آموزان نیازمند دیگر از این شهرستان ، در انتظار تحویل تبلت های آموزشی هستند.

شیوع ویروس کرونا و لزوم فاصله گذاری اجتماعی باعث کوچ اجباری دانش اموزان به فضای مجازی شد. همچنین آموزش و پرورش مازندران سال تحصیلی جدید را در حالی آغاز کرد که حدود 40 هزار دانش آموز استان فاقد تجهیزات هوشمند همچون تبلت و گوشی تلفن همراه بودند تا در کلاس های مجازی شرکت کنند.

بر اساس گزارش رسمی آموزش و پرورش مازندران ، تا به امروز 20 هزار دستگاه تبلت و گوشی توسط خیرین و دستگاه های دولتی استان خریداری و تحویل دانش آموزان نیازمند شده است.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: ایرنا
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 68739

به "خبرنگاران 216 دانش آموز فریدونکناری از تلفن و تبلت هوشمند برخوردار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 216 دانش آموز فریدونکناری از تلفن و تبلت هوشمند برخوردار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید