داروی فاویپیراویر مزیت بهتری به دیگر داروها برای درمان کرونا ندارد

به گزارش مهسان بلاگ، معاون درمان وزارت بهداشت گفت: داروی فاویپیراویر مزیت بهتری نسبت به دارو های قبلی برای بیماران کرونا ندارد و در مورد رمدسیویر هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده ایم.

داروی فاویپیراویر مزیت بهتری به دیگر داروها برای درمان کرونا ندارد

قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت، در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرنگاران، گفت: تحقیقات متعددی درباره عوارض ابتلا به کووید 19 به خصوص عوارض ریوی، کلیوی و قلبی اجرا شده که به تفصیل بررسی شدند و نتایج این یافته ها در دستورالعمل جدید درمان این بیماری اعلام می شود.

جان بابائی گفت: دارو های مصرفی در بهبود علائم این بیماری نیز در حال بررسی است. تاثیر فاویپیراویر تعیین شده که مزیت بهتری نسبت به دارو های قبلی ندارد. در مورد رمدسیویر هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده ایم و بررسی ها در حال انجام است. در مورد تاثیر داروی کلروکین در بهبود کووید 19 نیز تحقیقاتی اجرا شده که از نتایج آن در پروتکل جدید درمان کووید 19 استفاده می شود.

وی در ادامه گفت: تحقیقات درباره اثربخشی پلاسما درمانی در بهبود کووید 19 در حال انجام است. نتایج این روش در 60 بیمار آماده شده و بررسی این درمان در 250 بیمار ادامه دارد که نتایج آن اعلام خواهد شد.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 51118

به "داروی فاویپیراویر مزیت بهتری به دیگر داروها برای درمان کرونا ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داروی فاویپیراویر مزیت بهتری به دیگر داروها برای درمان کرونا ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید