درخواست نبی از داوران: در هفته های حساس پایانی بازی ها را مدیریت کنید

به گزارش مهسان بلاگ، دبیرکل فدراسیون فوتبال در جمع داوران لیگ برتر فوتبال گفت: باید تلاش کنیم مسابقات هفته های سرانجامی را با سلامتی و صلابت به سرانجام برسانیم.

درخواست نبی از داوران: در هفته های حساس پایانی بازی ها را مدیریت کنید

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی در سمینار یک روزه داوران لیگ برتر فوتبال عنوان کرد: در ابتدا جا دارد از شما بخاطر حضور در این کلاس تشکر کنم. خوشبختانه همه شما از لحاظ فنی ودانش در سطح خوبی هستید و بحث های آموزشی به شما یک بار دیگر یادآوری موضوعاتی است که قبلا کسب کرده اید.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط ویروس کرونا که تمام دنیا از جمله کشور ما را فرا گرفته، باعث شده تا آداب مسابقات و تمرینات و همچنین نوع مقررات و روشهای داوری از یک حساسیت ویژه ای برخوردار باشد و تا آنجایی که من اطلاع دارم 3 تعویض به 5 تعویض تغییر یافته است.

دبیرکل فدراسیون اضافه نمود: با توجه به حساسیت های هفته های پایانی لیگ از شما می خواهم به گونه ای در زمین مسابقه، بازیها را مدیریت کرده و از سلامتی و موقعیت اجتماعی تان مواظبت کنید، چرا که مسئولیت تان سنگین است و به عنوان مسئول فدراسیون در زمین مسابقه هستید. برهمین اساس وظایف تان سنگین و سخت است. آنچه مسلم است در کنار این وظایف مهم به لحاظ فنی و مدیریتی، میدان مسابقه جای آزمون و خطا نیست و باید تلاش کنیم مسابقات هفته های پایانی را با سلامتی و صلابت به پایان برسانیم. با توجه به پروتکل های بهداشتی در صورت تغییر زمان مسابقات یا دستورالعمل های جدید از ستاد ملی کرونا، متعاقبا موارد جدید به شما اعلام خواهد شد.

محمدنبی در پایان خاطر نشان کرد: داوران جایگاه مقدسی دارند و نباید بگذاریم برخی از رسانه ها با فشار و موضوعات مختلف تمرکزتان شما را به هم بزنند. چشم فدراسیون به دست و سوت های شماست. امیدوارم مسابقات را با صلابت، همبستگی و یک رفاقت خوب قضاوت کنید و در اتمسفر رسانه ای قرار نگیرید.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 53275

به "درخواست نبی از داوران: در هفته های حساس پایانی بازی ها را مدیریت کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست نبی از داوران: در هفته های حساس پایانی بازی ها را مدیریت کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید