درگیری طرفداران پرسپولیس و سپاهان، توییت جنجالی بازیگر پرسپولیسی سینما

به گزارش مهسان بلاگ، بهرنگ علوی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ایران در پی انتشار توییتی علیه نمایش حاج صفی در بازی بحرین مورد حمله سپاهانی های متعصب نهاده شد.

درگیری طرفداران پرسپولیس و سپاهان، توییت جنجالی بازیگر پرسپولیسی سینما

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، هنوز سوت خاتمه بازی تیم ملی مقابل بحرین که با یک پیروزی شیرین و دلچسب همراه شد، به وسیله داور چینی به صدا درنیامده بود که هواداران دو آتشه تیم های باشگاهی در فضای مجازی آغاز به نسبت دادن این پیروزی به نام خودشان کردند و برای اثبات حرف هایشان تنها به قسمت هایی از مسابقه اشاره می کردند که در نتیجه گیری به نفعشان می شد.

در این بین بهرنگ علوی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که به اسم یک پرسپولیسی افراطی شناخته می گردد و هیچ گاه علاقه خود را به این باشگاه پنهان ننموده، با انتشار توئیتی پس از خاتمه مسابقه، احسان حاج صفی را یار دروازهم تیم فوتبال بحرین اسم کرد و موجی ایجاد کرد که هنوز هم حواشی آن ادامه دارد.

بلافاصله پس از انتشار این توئیت، سپاهانی ها آغاز به واکنش به آن کردند. بعضی هواداران سپاهان، برای پاسخ به این هنرمندِ پرسپولیسی، روشِ رفتاریِ مقابله به مثل را برگزیدند و آغاز به تخریب پرسپولیسی های تیم ملی کردند تا چند قطبی ایجاد شده در فضای مجازی پس از پیروزی تیم ملی، میان دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان همچون رقابتی که در لیگ برتر دارند، شدیدتر از سایر تیم ها و با نفرت پراکنی بیشتری دنبال گردد.

موج واکنش ها به این توئیت آنقدر زیاد شده که تقریبا می توان گفت تمامی بازیکنان و مربیان فعلی تیم فوتبال سپاهان با انتشار پست هایی به حمایت از کاپیتان تیمشان در فضای مجازی پرداخته اند؛ حتی دانیال اسماعیلی فر و پیغام نیازمند که در کنار سایر ملی پوشان و حاج صفی در اردوی تیم ملی حضور دارند هم از این ماجرا مستثنی نشده اند و البته این حمایت در میان بسیاری از آنها، تنها با انتشار عکس و استفاده از کلمه کاپیتان بوده است. البته بعضی مربیان سپاهان نظیر رحمان احمدی واکنش بسیار شدیدتری به این توئیت داشته اند. این موضوع در صفحات مجازی بعضی پیشکسوتان سپاهان با واکنش های تندتری روبرو شده و فضای هواداریِ هواداران سپاهان از این هم فراتر رفته است. حتی کاپیتان تیم ملی هم به هجمه هایی که علیه او ایجاد شده، با انتشار دو عکس با بازوبند کاپیتانی تیم ملی واکنش نشان داد، تا نشان دهد به هیچ وجه از فضایی که علیه او ایجاد شده رضایت ندارد.

دو روز پس از توئیتِ اولِ بهرنگ علوی که پس از پیروزی تیم ملی ایران مقابل بحرین منتشر شد، حالا این بازیگر به علت موجِ زیاد مخالفت ها، با انتشار توئیت دیگری به هجمه هایی که علیه ش ایجاد شده، پاسخ داده است. او البته از موضع خود کوتاه نیامده و در شرح توئیت اولش نوشته که نقد و تشویق از هم جدا نیستند و خودش را به طور کامل از نگاه رنگی به تیم ملی مبرا نموده تا حواشی این توئیت همچنان ادامه دار باشد.

احسان حاج صفی در مقابل بحرین پس از نیمکت نشینی در ملاقات اول مقابل هنگ کنگ به ترکیب اصلی راه پیدا کرد. او در نیمه اول که در پست هافبک دفاعی بازی می کرد، چندان خوب نبود ولی در نیمه دوم و پس از حضور در پست دفاع چپ که مدت ها بود در آن بازی ننموده بود، عملکرد خوبی داشت و یکی از برترین بازیکنان زمین در جریان پیروزی ارزشمند برابر بحرین بود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 89694

به "درگیری طرفداران پرسپولیس و سپاهان، توییت جنجالی بازیگر پرسپولیسی سینما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری طرفداران پرسپولیس و سپاهان، توییت جنجالی بازیگر پرسپولیسی سینما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید