دنبال بازگرداندن وحید شمسایی هستیم، ساکت رئیس کمیته فنی نیست

به گزارش مهسان بلاگ، داود پرهیزکار در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به کوشش کمیته فوتسال برای تهیه یک نرم افزار بررسی با درخواست سرمربی تیم ملی فوتسال، به ابهامات ایجاد شده در کمیته فنی و توسعه پرداخت و وضعیت میزبانی ارومیه در مسابقات مقدماتی انتخابی جام ملت های آسیا را تشریح کرد.

دنبال بازگرداندن وحید شمسایی هستیم، ساکت رئیس کمیته فنی نیست

گفتگوی پرهیزکار با مهسان بلاگ در ادامه می آید:

* مهسان بلاگ - باتوجه به نزدیک شدن به مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا، وضعیت شهر ارومیه برای میزبانی در این مسابقات چطور است؟

- داود پرهیزکار: تا الان دو، سه جلسه با مسئولان استانی آذربایجان غربی داشته ایم. حتی آقای تاج رئیس فدراسیون که به ارومیه سفر نموده بود، جلسه مفصلی با شهردار، فرماندار و استاندار داشت. خوشبختانه ارومیه تجربه برگزاری لیگ ملت های والیبال را دارد و خیلی نگران نیستم. قرار است یک جلسه مشترک دیگر با مسئولان استان برگزار کنیم.

* آیا کفپوش سالن ارومیه مورد تایید AFC قرار گرفته است یا محتمل است کفپوش جدیدی پهن گردد؟

- این کفپوش تایید شده و مشکی از این بابت نیست.

* محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال درخواست اضافه شدن یک آنالیزور و تهیه یک سیستم آنالیز حرفه ای را داشته است. با این درخواست موافقت شده است؟

- ما روز دوشنبه جلسه مشترکی با سرمربی و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال داشتیم. آقای ناظم الشریعه اظهار داشت که به یک آنالیزور و نرم افزار آنالیز احتیاج دارد که پیگیر هستیم. دو، سه مدل نرم افزار آنالیز از جمله مدل اسپانیایی، ژاپنی و غیره وجود دارد که در حال آنالیز هستیم.

* گویا قیمت این نرم افزارها بالا است. آیا کمیته فوتسال توان تهیه آنرا دارد؟

- ما تیم اول آسیا هستیم و اگر احتیاج باشد که این کار را می کنیم.

* در خصوص آنالیزور آیا سرمربی تیم ملی فرد خاصی را معرفی نموده است؟

- فعلا خیر. شاید یک آنالیزور به تیم اضافه گردد و شاید هم یکی از اعضای فعلی کادر فنی این کار را انجام بدهد. فعلا باید نرم افزار را تهیه کنیم.

* پیگیری بازی های محبت آمیز با فرانسه و بلژیک به کجا رسید؟ پاسخ قطعی از این دو کشور دریافت کردید؟

- ما مکاتباتمان را انجام داده ایم ولی تا بازی های این تیم ها در اروپا تمام نگردد، معمولا پاسخی نمی دهند. ما یک مقدار کار را زودتر آغاز کردیم و فعلا زمان داریم.

* کمیته فنی و توسعه فوتسال هم این هفته علی صانعی و شهناز یاری را به عنوان سرمربی تیم های جوانان و تیم ملی بانوان انتخاب کرد. آیا دستیاران این مربیان هم تعیین شده اند؟

- پیگیر کادر فنی این دو تیم بودیم. خوشبختانه بازی های بانوان در آسیا از ماه اردیبهشت به تیرماه به تعویق افتاده است. تیم جوانان هم آبان سال آینده کارش را آغاز می نماید و زمان کافی داریم. صانعی و یاری در جلسه بعدی کمیته فنی باید برنامه های خود را ارائه بدهند و دستیارانشان را هم تعیین نمایند.

* باتوجه به مشکلاتی که بین شهناز یاری و علی رعدی مدیرفنی تیم ملی بانوان وجود داشت، آیا رعدی کماکان مدیر فنی تیم باقی می ماند؟

- فعلا که کادر عوض نشده است تا در جلسه بعدی کمیته فنی همه چیز نهایی گردد.

* کمیته فنی فوتسال از زمان تشکیل، ریزش عجیبی داشت و انصاریفرد، شمسایی و سفال منش از آن جدا شدند. کمیته فنی قرار است با همین نفرات موجود پیش برود و یا نفرات جدید به آن اضافه خواهند شد؟

- درباره آقای سفال منش باید بگویم ایشان دو هفته بعد از انتخابش، اظهار داشت که باید به کانادا برود و در واقع از جلسه اول در جلسات حضور نداشت. در حال حاضر دنبال بازگرداندن وحید شمسایی به کمیته فنی هستیم و رایزنی هایی هم داشته ایم. اگر برگردد که کار را با حضور وی پیش می بریم. در این فرصت هم پیشنهاد می دهیم دوستانی که می توانند به فوتسال یاری نمایند، به کمیته فنی ورود داشته باشند! اگر کسی واجد شرایط باشد به کمیته فنی اضافه می گردد.

* آیا محمدرضا ساکت رئیس کمیته فنی و توسعه شده است؟

- خیر ایشان رئیس کمیته نیست و به عنوان یک عضو کمیته در جلسه حضور داشت. انتخاب رئیس کمیته فنی در اختیار رئیس فدراسیون فوتبال است و ما فقط می توانیم پیشنهاد بدهیم.

* ممکن است شما رئیس کمیته فنی شوید؟

- رئیس این کمیته باید یک فرد فنی باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 آبان 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 21056

به "دنبال بازگرداندن وحید شمسایی هستیم، ساکت رئیس کمیته فنی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنبال بازگرداندن وحید شمسایی هستیم، ساکت رئیس کمیته فنی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید