رضایت عمومی مردم از فعالیت های ایمنی شهرداری

به گزارش مهسان بلاگ، معاون خدمات شهری شهردار تهران از افزایش رضایت عمومی از فعالیت های ایمنی در شهر تهران اطلاع داد.

رضایت عمومی مردم از فعالیت های ایمنی شهرداری

به گزارش خبرنگاران، مجتبی یزدانی در حاشیه مراسم افتتاحیه چهارمین همایش ملی و اولین همایش بین المللی آتش نشانی و ایمنی شهری که پیش از ظهر امروز در سالن همایش های هتل المپیک برگزار گردید، اظهار کرد: مستندات نشان می دهد که سطح رضایت عمومی از فعالیت های ایمنی در شهر تهران افزایش یافته و نزدیک به حد ایده آل است و در همین راستا نیز پاسخ دهی به نیازهای مردم طی یکی دو سال گذشته رشد داشته است.

وی با بیان اینکه ارتباط و تعامل با شهروندان باید انجام گردد و در دستور کار سازمان آتش نشانی نیز قرار گرفته است اعلام نمود: اجرای طرح هایی مانند 999 ارتباط مستمر با رسانه ها، بازدیدهای ایمنی از مراکز مختلف و … تا حد بسیاری تعامل با شهروندان را افزایش داده و در نتیجه مشارکت آنان را نیز بالا برده است که البته ضروری است اقدامات بیشتری نیز انجام گردد.

یزدانی درباره اینکه آیا آتش نشانی تهران مسئله ای در تأمین تجهیزات و امکانات خود دارد یا خیر؟ گفت: خوشبختانه شورای اسلامی شهر تهران حمایت خوبی از آتش نشانی داشته و با مصوبه ای امکان خرید تجهیزات از حسابی مستقل را فراهم نموده که در این زمینه نیز مسئله ای نخواهیم داشت. ضمن اینکه تجهیزات مناسبی را نیز برای آتش نشانی در اختیار داریم.

معاون شهردار تهران با تاکید بر اینکه نگاه مدیریت شهری به فرهنگ سازی و آموزش ایمنی به شهروندان است گفت: در سال های گذشته پیروز شدیم تا در ردیف کشورهای مطرح آتش نشانی در حوزه سخت افزاری قرار بگیریم و اخیراً نیز مسئله فرهنگ سازی و آموزش را جزو اولویت های خود قرار داده ایم و امیدواریم در این زمینه نیز شهرداری تهران تأثیرگذار باشد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 5899

به "رضایت عمومی مردم از فعالیت های ایمنی شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایت عمومی مردم از فعالیت های ایمنی شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید