شرایط وخیم جسمی نوجوان بازداشت شده بحرینی

به گزارش مهسان بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از مرآة البحرین، ابتسام الصائغ فعال حقوقی بحرینی گفت که احمد مهدی فضل یک نوجوان 17 ساله بحرینی که توسط نیروهای امنیتی این کشور بازداشت شده است از شرایط جسمی بسیار بدی رنج می برد.

شرایط وخیم جسمی نوجوان بازداشت شده بحرینی

وی در ادامه اضافه نمود: این نوجوان بحرینی در تماس با خانواده خود گفت که به دلیل شرایط بد دهان و دندان و نبود خدمات پزشکی و تحلیل رفتن دندان هایش نمی تواند غذا بخورد.

این نوجوان بحرینی درحال حاضر در زندان الحوض الحاف به سر می برد.

الصائغ گفت: مادر این نوجوان صبح روز شنبه 20 ژوئن 2020 تماسی از پسرش در زندان الحوض الجاف دریافت کرد. مادر این نوجوان با غم و اندوهی بسیار می گوید که چگونه می توانیم از حال فرزندانمان اطلاع یابیم آنها از زندگی در میان خانواده های خود و از آزادی و آموزش محروم مانده اند. آیا طرفی وجود دارد که غم و اندوه ما بابت دوری از فرزندانمان را درک کند؟

سید احمد فضل از 15 سالگی تحت بازداشت نهاده شد. ابتدا به مدت 34 روز در ساختمان تحقیقات جنایی بازداشت بود. دادگاه ها سن کم او را مدنظر قرار ندادند و اتهاماتی غیرمنطقی به او وارد کردند. و به 10 سال و 6 ماه حبس محکوم شد

مهدی فضل در حالی 2 سال قبل بازداشت شد که 15 سال بیشتر نداشت.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 53323

به "شرایط وخیم جسمی نوجوان بازداشت شده بحرینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط وخیم جسمی نوجوان بازداشت شده بحرینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید