شرط جدید احسان علیخانی برای ساختن عصر جدید

به گزارش مهسان بلاگ، مجری و تهیه کننده برنامه عصر جدید گفت: معمولاً وقتی کاری در تلویزیون می گیرد، مشابه شاکله آن زیاد رخ می دهد ولی عصر جدید خیلی کار سختی است.

شرط جدید احسان علیخانی برای ساختن عصر جدید

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، احسان علیخانی، درباره افزایش ساخت مسابقه های استعدادیابی که بعد از عصر جدید در تلویزیون بیشتر شده و اینکه چه رویکردی باید در آن ها وجود داشته باشد تا بومی باشند؟ اظهار کرد: دوستی به من گفت چرا ماه عسل را رها کردی؟ گفتم اینقدر برنامه های مشابه و خرده مشابه ماه عسل زیاد شد که به نظرم ذایقه مخاطب داشت پر می شد و درواقع سراریز می شد و پرسید عصر جدید را کی رها می کنی؟ که جواب دادم وقتی تلنت شو در تلویزیون زیاد گردد. معمولاً وقتی کاری در تلویزیون می گیرد، مشابه شاکله آن زیاد رخ می دهد ولی عصر جدید خیلی کار سختی است.

علیخانی در انتها درباره این شایعه که شنیده شده است بعضی از هنرمندان این برنامه دستمزدهای بالایی برای حضور در دیگر برنامه های تلویزیونی درخواست می نمایند هم گفت: من اطلاعی ندارم، ولی یکی از دلایلی که این برنامه ساخته شد، برای این بود که این بچه ها استعدادهایشان دیده شوند، بروند کار نمایند و اتفاقاً پول دربیاورند. اینکه خودشان چقدر عدالت داشته باشند و منصف باشند دیگر دست خودشان است. من خیلی در جریان کم و کیف ماجرا نیستم.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 29581

به "شرط جدید احسان علیخانی برای ساختن عصر جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط جدید احسان علیخانی برای ساختن عصر جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید