شکوفایی ظرفیت های گردشگری نهاوند منجر به رونق اقتصادی می شود

به گزارش مهسان بلاگ، به گزارش خبرنگاران، ظاهر پور مجاهد ظهر یکشنبه در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای بومی و محلی، حمام حاج آقا تراب و اماکن تفریحی و تاریخی نهاوند ضمن خوش آمد گویی به مسافران و گردشگرانی که استان همدان و شهرستان نهاوند را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اند، گفت: یکی از اولویت های اصلی استان همدان پرداختن به مقوله گردشگری است.

شکوفایی ظرفیت های گردشگری نهاوند منجر به رونق اقتصادی می شود

وی با اشاره به برگزاری دو رویداد بین المللی گردشگری در سال 97 در استان همدان گفت: خوشبختانه برگزاری این دو رویداد بسیار مهم و پربار موجب شد شاهد افزایش بسیار چشم گیر حضور مسافران و گردشگران نوروزی در استان همدان باشیم.

معاون استاندار همدان با تأکید بر اینکه شهرستان نهاوند با طبیعت بسیار زیبا دارای ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه گردشگری است، گفت: 3 سراب و روستاهای گردشگری بسیار زیبا و برنامه متنوعی که در شهرستان نهاوند تدارک دیده شده همچون نمایشگاه دستاوردهای بومی و محلی و نوروز گاه هایی که با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری همراه است ظرفیت های بسیار خوبی برای جذب گردشگر هستند که در این زمینه اطلاع رسانی نیز به خوبی اجرا شده است.

وی گفت: طی بازدیدهایی که از ستاد استاد فرهنگیان و سایر نقاط شهرستان نهاوند صورت گرفت اکثر مسافران از اقدامات اجرا شده اعلام رضایت داشتند.

پور مجاهد ادامه داد: امروز توسعه گردشگری یکی از اولویت های بسیار مهمی است که استان های کشور به دنبال رونق بخشیدن آن هستند و دراین بین نیز یک رقابت ایجادشده لذا باید همه باهم تلاش کنیم تا فرهنگ غنی استان همدان و مردمان نجیب و مهمان نواز و همچنین جاذبه های گردشگری را به جهانیان معرفی کنیم.

وی تأکید کرد: اگر بخواهیم اشتغال، تولید و گردشگری ما رونق پیدا کند راهی جز برقراری ارتباط با جهان، استان های مختلف و اقوام نداریم و باید در این زمینه تلاش کنیم فرهنگ ناب استان همدان را با حفظ ارزش ها و اصول انقلاب و آرمان های نظام معرفی و به دنبال توسعه پایدار و همه جانبه استان باشیم.

معاون استاندار همدان با تأکید بر اینکه همه مسئولین استان و در رأس آنها استاندار همدان نگاه ویژه ای به گردشگری و ظرفیت های ویژه نقاط مختلف استان دارند، گفت: تا روز دوم فروردین ماه بیش از 65 هزار مسافر و گردشگر نوروزی به استان همدان سفر کرده و 171 هزار و 400 نفر نیز از جاذبه های طبیعی و تاریخی استان همدان بازدید کرده اند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 7294

به "شکوفایی ظرفیت های گردشگری نهاوند منجر به رونق اقتصادی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوفایی ظرفیت های گردشگری نهاوند منجر به رونق اقتصادی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید