عدم توافق ایکاردی و اینتر برای عقد قرارداد جدید، جریمه 100 هزار یورویی کاپیتان مائورو

به گزارش مهسان بلاگ، مدیر برنامه های مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر از به بن بست خوردن مذاکرات طرفین برای امضای قرارداد جدید اطلاع داد.

عدم توافق ایکاردی و اینتر برای عقد قرارداد جدید، جریمه 100 هزار یورویی کاپیتان مائورو

به گزارش مهسان بلاگ، بر اساس گزارش رسانه های ایتالیایی باشگاه اینتر نتوانسته با مائورو ایکاردی برای امضای قرارداد جدید به توافق برسد و همین شایعه جدایی وی از این باشگاه ایتالیایی را دوباره بر سر زبان ها انداخته است، این در حالی است که از سه باشگاه چلسی، بارسلونا و رئال مادرید به عنوان مشتریان اصلی وی یاد شده است.

بر اساس گزارش سایت FCInterNews.it ایتالیا، ایکاردی درخواست دستمزد سالیانه 8 میلیون یورو بعلاوه 2 میلیون یورو پاداش های مدنظر نموده است که این دو برابر رقم دستمزد کنونی وی است، اما باشگاه اینتر پیشنهاد دستمزد 5.6 میلیون یورو در سال و پاداش 900 هزار یورویی را به ستاره آرژانیتنی اش داده است. همین اختلاف نظر مالی سبب شده تا مذاکرات طرفین به بن بست بخورد.

ایکاردی در سال 2016 بود که قرارداد جدیدی را با اینتر امضا کرد و بندی در آن گنجانده شد که در صورتی که یک باشگاه خارجی بند فسخ 100 میلیون یورویی این مهاجم آرژانتینی را فعال کند، او می تواند نراتزوری را ترک کند. گفته می گردد مائوریتزیو ساری سخت به دنبال جذب ایکاردی است و باشگاه چلسی نیز آماده پرداخت رقم قسخ قرارداد این بازیکن است.

وندا نارا، همسر و مدیر برنامه های ایکاردی در این خصوص گفت: در حال حاضر ایکاردی برای امضای قرارداد جدید با اینتر فاصله دارد. ما هنوز پیشنهادی مناسب از سوی باشگاه اینتر دریافت ننموده ایم، بنابراین برای رسیدن به توافق فاصله داریم. به اعتقاد ما مائورو بیشتر از این حرف ها می ارزد و منطقی نیست که با پیشنهاد فعلی اینتر پای قرارداد جدید امضا کنیم.

وی اضافه کرد: مائورو پیشنهادهایی از باشگاه های مهم دریافت نموده است. دو باشگاه بزرگ اسپانیا که با آنها رابطه خوبی داریم، به همراه یک باشگاه انگلیسی و یک باشگاه فرانسوی پیشنهادهایی به ما داده اند.

همچنین سایت کالچو مرکاتو ایتالیا اطلاع داد باشگاه اینتر، مائورو ایکاردی را به دلیل عدم حضور به موقع در اولین تمرین سال نو این تیم جریمه نموده است. ظاهراً ایکاردی که برای تعطیلات به آرژانیتن رفته بود، از پرواز خود برای بازگشت به ایتالیا جا مانده بود. بر اساس این گزارش باشگاه اینتر 5 درصد از دستمزد ماهیانه ایکاردی را کسر و به عنوان جریمه در نظر گرفته است که این رقمی در حدود 100 هزار یوو می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 خرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 4412

به "عدم توافق ایکاردی و اینتر برای عقد قرارداد جدید، جریمه 100 هزار یورویی کاپیتان مائورو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدم توافق ایکاردی و اینتر برای عقد قرارداد جدید، جریمه 100 هزار یورویی کاپیتان مائورو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید