فارس، فرصتی برای تقویت روابط ایران و عمان در حوزه گردشگری

مدیرکل میراث فرهنگی فارس از برگزاری اولین تور آشناسازی شش روزه با حضور 17 نفر از فعالان حوزه گردشگری در حوزه آژانس های هواپیمایی و رسانه کشور عمان در استان فارس اطلاع داد.

فارس، فرصتی برای تقویت روابط ایران و عمان در حوزه گردشگری

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، مصیب امیری مدیرکل میراث فرهنگی این استان، دیروز یکشنبه 7 مرداد با اعلام خبر فوق گفت: 5 ماه پیش، وزیر گردشگری عمان با هدف بازدید از زیرساخت های گردشگری و ظرفیت های غنی تاریخی، طبیعی، فرهنگی، ادبی و سلامت به شیراز سفر کرد.

او گفت: در آن سفر سعی شد با بهره مندی حداکثری از سفر اجرا شده، گامهای اجرایی موثر در جهت تقویت و توسعه روابط گردشگری استان فارس و کشور عمان برداشته گردد.

این مقام مسئول اضافه نمود: وزیر گردشگری عمان در سفر اسفند ماه سال گذشته خود از پروژه های مرمتی و جاذبه های مهم تاریخی شیراز، بیمارستانهای دارای واحد بین المل (IPD) بازدید و در نشستی تخصصی با فعالان حوزه گردشگری و روسای صنوف شرکت کرد.

امیری در ادامه این خبر به برگزاری نشست تخصصی ماه گذشته این اداره کل با تعدادی از صاحب نظران گردشگری استان در حوزه دفاتر و شرکتهای خدمات مسافرتی و گردشگری استان و آنالیز راهکارهای تخصصی نیز اشاره نمود و اضافه نمود: تورآشناسازی 6 روزه 17 نفر از فعالان حوزه گردشگری در حوزه آژانس های هواپیمایی عمان و رسانه این کشور از نتایج تعامل و همکاری بخش دولتی و خصوصی در این نشست است و به منظور بازاریابی و تبلیغ خدمات گردشگری استان برگزار می گردد.

مدیر کل میراث فرهنگی فارس در مورد جزئیات سفر این گروه نیزتصریح کرد: این تور با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، جامعه هتلداران استان، مجموعه توریستی- تفریحی بین المللی پولاد کف، هتل پولاد کف و شرکت هواپیمایی سلام ایرعمان اجرایی شده است و با برنامه ریزی های اجرا شده، بازدید از جاذبه های شاخص به ویژه در حوزه طبیعی و توریسم درمانی- معرفی توانمندی های صنایع دستی استان فارس، حضور درنشست تخصصی با فعالان گردشگری استان و شرکت در نشست خبری با اصحاب رسانه استان در دستور کار این گروه است.

منبع: میراث آریا
انتشار: بروزرسانی: 27 مرداد 1398 شناسه مطلب: 12286

به "فارس، فرصتی برای تقویت روابط ایران و عمان در حوزه گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس، فرصتی برای تقویت روابط ایران و عمان در حوزه گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید