فرماندار اردستان به کرونا مبتلا شد

به گزارش مهسان بلاگ، خبرنگاران/اصفهان مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان خبر ابتلای حمیدرضا تأملی فرماندار شهرستان به کرونا را تأیید کرد.

فرماندار اردستان به کرونا مبتلا شد

حسن ذبیحی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: جواب تست کرونای فرماندار اردستان امروز مثبت اعلام شد و او فرایند درمانی خود را شروع نموده و شرایط عمومی مناسبی دارد.

وی با بیان اینکه ویروس کرونا در کمین تمام اقشار جامعه و همه سنین است و شهفرایندان باید با رعایت نکات بهداشتی خود را از خطر ابتلا به این ویروس مصون نمایند، اضافه کرد: بنا بر توصیه پزشکان فرماندار اردستان از روز یکشنبه و به دنبال مثبت شدن سیتی ریه در بیمارستان شهید بهشتی اردستان بستری شده است و باید یک هفته دیگر بستری باشد و سپس دوران قرنطینه خانگی را سپری کند.

اجرای محدودیت های کرونایی در اردستان ضعیف است

مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان در مورد رعایت نشدن محدودیت های ویروس کرونا در شهرستان اردستان، گفت: حرف اول و آخر دستورالعمل های ویروس کرونا مصوبات استانی ستاد است که استاندار به تمام شهرستان ها ابلاغ نموده است. شبکه بهداشت و درمان در کنار فرمانداری اردستان به تمام دستگاه های شهرستان محدودیت های کرونایی را ابلاغ نموده و تاکید داشته که هرگونه تجمعات، برگزاری نماز آدینه، نماز جماعت و مراسم مذهبی تعطیل است، اما متاسفانه متولیان جلوگیری از این مراسم و اجرای محدودیت های کرونایی ضعیف عمل می نمایند.

ذبیحی با بیان اینکه نظر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان همان مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا است، گفت: در شهرستان اردستان علی رغم اعتراض و ابلاغ شبکه بهداشت و درمان نماز جماعت، بازار روز و مراسم ختم فوت شدگان برگزار می گردد.

وی با بیان اینکه با بازخوردی که از دهه اول محرم گرفتیم قطعا اجرای محدودیت ها بسیار خوب ارزیابی شد، گفت: اجرای محدودیت ها و جلوگیری از تجمعات در کاهش گردش ویروس کرونا موثر است. واقعیت این است که ویروس کرونا از رگ گردن به انسان نزدیک تر شده و چون واکسن و دارویی برای آن هنوز کشف نشده تنها راه چاره مبتلا نشدن به آن حذف هرگونه تجمع، محدود کردن ترددهای غیرضروری و رعایت نکات بهداشتی است.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 63222

به "فرماندار اردستان به کرونا مبتلا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرماندار اردستان به کرونا مبتلا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید