لحظه سرقت ویترین موبایل توسط اراذل و اوباش!

به گزارش مهسان بلاگ، چند نوجوان لندنی در اقدامی عجیب با سرقت ویترین فروشگاه موبایل در یک مرکز خرید، صحنه ای دلهره آور را در مقابل چشمان مشتریان رقم زدند.

لحظه سرقت ویترین موبایل توسط اراذل و اوباش!

به گزارش خبرنگار، ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده است اقدام چند نوجوان اراذل و اوباش انگلیسی در یکی از فروشگاه های تلفن همراه در پایتخت این کشور را به تصویر می کشد. در این حادثه که در یک مرکز خرید در منطقه بارکینگ واقع در شرق لندن رخ داد این نوجوانان که ظاهرا پنج تن بودند پس از دزدیدن ویترین تلفن همراه یکی از فروشگاه های موبایل اقدام به فرار کردند.

کشیشی که دزد از آب درآمد +تصویر

در این ویدئو که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه ضبط شده، یکی از این نوجوانان در حالی که از این اقدام خود و دوستانش در حال تهیه فیلم است، دیده می گردد. در این ویدئو این چند نوجوان که پس از دزدیدن ویترین تلفن همراه در داخل مغازه در حین فرار در حال خنده هستند دیده می شوند. در انتهای ویدئو مشاهده می گردد که نگهبان امنیتی مرکز خرید که در مقابل درب خروج ایستاده است کوشش می نماید مانع خارج شدن آن ها گردد که پیروز به این کار نمی گردد.

این ویدئو پس از انتشار در تاریخ 22 آگوست در یکی از شبکه های اجتماعی 150000 بیننده را به خود جلب کرد. پس از انتشار این ویدئو بعضی کاربران اعلام کردند که این نوجوانان اراذل و اوباش در منطقه بارکینگ کاملا شناخته شده هستند. بعضی از کاربران حیرت خود را از وقوع چنین وقایعی در پایتخت این کشور ابراز کردند. یکی از کاربران نیز در کامنتی نوشت: ببینید محله بارکینگ به چه وضعی افتاده است. روز به روز بدتر می گردد.

لازم به ذکر است؛ هنوز تعیین نیست پلیس لندن برای شناسایی و دستگیری این دزدان اقدام نموده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 16067

به "لحظه سرقت ویترین موبایل توسط اراذل و اوباش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحظه سرقت ویترین موبایل توسط اراذل و اوباش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید