محصص: در تاریخِ فعالیتِ تیم ملی بانوان شاهد چنین کیفیتی نبوده ایم

به گزارش مهسان بلاگ، به گزارش خبرنگاران، مرتضی محصص پس از خاتمه مرحله مقدماتی رقابت های فوتبال مقدماتی المپیک 2020 در رده بانوان و شکست تیم ملی ایران برابر چین تایپه گفت: به عقیده من این مسابقه و خصوصاً نیمه دوم آن نقطه عطفی برای فوتبال بانوان ما بود. بدون توجه به نتیجه باید بگویم در کل تاریخ فعالیت تیم ملی بانوان شاهد چنین کیفیتی نبودهایم و عملکرد اعضای تیم به واقع من را شگفت زده کرد. فراموش نکنیم که چین تایپه تیم خوبی است. البته نمی توانیم بگوییم از قدرت های برتر فوتبال آسیاست اما قطعاً حریف خوب و قدرتمندی برای ما بود در حالی که نیمه دوم جریان بازی را به طور کامل در اختیار داشتیم، موقعیت خلق می کردیم و با نظم و برنامه بازی می کردیم، زیر توپ نمی زدیم که اینها نشان دهنده پیشرفت چشمگیر فوتبال ما در رده بانوان است. بر همین اساس می گویم به زودی نوبت صعود ما خواهد رسید و آینده ای طلایی برای این تیم شاهد هستم.

محصص: در تاریخِ فعالیتِ تیم ملی بانوان شاهد چنین کیفیتی نبوده ایم

رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال اضافه نمود: دو نقطه ضعف در عملکرد ملی پوشان دیدم که اول عدم استفاده مناسب از موقعیت ها و دوم عدم تخریب بازی حریف بود. اما در مجموع عملکرد ملی پوشان کاملاً رضایت بخش بود و می خواهم به اعضای کادر فنی، همینطور عبدی و کلیه بازیکنان تیم تبریک بگویم که چنین نمایش پیروزی داشتند. شخصاً باور نمی کردم که این همان تیم بانوان قبلی ماست چرا که تحول در نمایش و عملکرد تیم به خوبی دیده می شد.

محصص همچنین گفت: سطح انتظارات باید معقول و منطقی باشد. نباید این انتظار را به جامعه منتقل کنیم که تیم بانوان ما در رقابت با فیلیپین و تایپه صدرنشین گردد. باید از شرایط واقعی موجود در فوتبال بانوان آسیا شناخت کافی داشته باشیم. زمان صعود ما هم می رسد اما به شرط آنکه روند خوب خودمان و این پیشرفت مطلوب را دنبال کنیم. به نظر من این وجود این تیم نشان داد که صعود به مراحل نهایی و حتی مسابقات جام ملت ها و المپیک دور از دسترس نیست. به عقیده من اگر با توجه به این کیفیت استعدادیابی مناسبی هم در سطح بانوان داشته باشیم بدون تردید به یکی از قدرت های برتر فوتبال آسیا تبدیل می شویم.

وی اضافه نمود: از اینجا به بعد کار ما اهمیت بیشتری دارد. اینکه این تیم را رها نکنیم، برنامه های آماده سازی و بازی های محبت آمیز به شکل مداوم برگزار گردید و ساختار تیمی خودمان را به خوبی حفظ کنیم تا در مسابقات بعدی گام بزرگ تری به سوی پیروزیت برداریم. به عقیده من می توانیم از ظرفیت خوب تیم جوانان هم استفاده کنیم و به عملکرد پیروز این تیم هم در مرحله بعدی مسابقات قهرمانی آسیا امید داریم. هرچند رقابت با تیم های کره جنوبی و ویتنام در این مرحله آسان نیست اما امیدوارم این تیم هم پیشرفت قابل توجهی داشته باشد و به تقویت تیم ملی فوتبال بانوان در آینده نزدیک یاری کند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 7860

به "محصص: در تاریخِ فعالیتِ تیم ملی بانوان شاهد چنین کیفیتی نبوده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محصص: در تاریخِ فعالیتِ تیم ملی بانوان شاهد چنین کیفیتی نبوده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید