نوجوان کندذهن قربانی نیت شوم 2 پسر شیطان صفت شد

به گزارش مهسان بلاگ، دو پسر شیطان صفت نوجوان کندذهنی را به بیابان های اطراف تهران کشانده و مورد آزار و اذیت قرار دادند که با شکایت پدر قربانی، یکی از آنها دستگیر شد.

نوجوان کندذهن قربانی نیت شوم 2 پسر شیطان صفت شد

به گزارش مهسان بلاگ به نقل از رکنا، رسیدگی به پرونده از یک سال قبل به دنبال شکایت یک مرد میانسال آغاز شد که همراه پسر 14 ساله اش به نام سهراب به پلیس آگاهی رفته و از دو پسر جوان شکایت کرده بود.

مرد میانسال در تشریح ماجرا گفت: پسرم کند ذهن است و از معلولیت ذهنی رنج می برد به همین خاطر نمی تواند در مدرسه های عادی درس بخواند. دیروز پسرم دیرتر از همیشه از مدرسه به خانه برگشت. او سر و وضع آشفته ای داشت و حالش خوب نبود. وقتی علتش را پرسیدم پسرم گریه کرد. من با او صحبت کردم تا اینکه متوجه شدم دو پسر جوان به بهانه نشان دادن جانوری عظیم الجثه او را به بیابان های اطراف خاوران برده و آزار داده اند.

  • ردیابی دو شیطان صفت

با این شکایت پسر نوجوان به پزشک قانونی معرفی گشت و کارشناسان پزشکی قانونی در گزارشی آزار و اذیت وی را تایید کردند.

به این ترتیب ردیابی دو پسر شیطان صفت آغاز شد. پلیس با نشانی هایی که از پسر گرفته بود به تحقیق پرداخت و دریافت دو پسر شیطان صفت از هم محله ای های قربانی بوده اند .به این ترتیب رد یکی از آنها به نام احسان را یافت.

احسان 21 ساله که سعی داشت با دروغگویی هایش پلیس را منحرف کند در مواجهه حضوری با سهراب سکوت کرد و دستش برای پلیس رو شد. احسان هم دوست دیگرش به نام مهرداد را نیز لو داد. به این ترتیب مهرداد 22 ساله نیز ردیابی و بازداشت شد.

  • فرار یکی از متهمان

دو متهم با قرار وثیقه آزاد بودند تا در جلسه دادگاه از خود دفاع کنند اما در این میان روشن شد مهرداد به مکان نامعلومی گریخته است و تلاش برای ردیابی مهرداد آغاز شد اما پلیس به نتیجه مطلوب نرسید. درج آگهی احضار مهرداد به دادگاه نیز بی نتیجه ماند و احسان به تنهایی در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد.

  • درخواست پدر قربانی طعمه شیطان صفت ها

در آن جلسه که پدر سهراب حضور داشت برای احسان اشد مجازات را خواست و گفت: مهرداد فراری است و پلیس ردی از او به دست نیاورده اما من برای او نیز مجازات می خواهم. آنها می دانستند پسرم از معلولیت ذهنی رنج می برد اما به او رحم نکردند .آنها به بهانه نشان دادن حیوانی خیالی پسرم را به بیابان های حاشیه تهران بردند و بی رحمانه او را آزار دادند. پسرم تحت تاثیر این ماجرا اوضاع روحی بدی پیدا کرده و مدت هاست که تحت درمان یک روانشناس قرار گرفته است و زندگی من و همسرم سیاه تر از قبل شده است.

  • جلسه دفاع در دادگاه

سپس احسان که با قرار وثیقه آزاد بود در جایگاه ویژه ایستاد و به جرم سیاه اعتراف نکرد و همدست فراری اش را گناهکار خواند و گفت : مهرداد نقشه سیاه را کشیده بود. او گفت پسر کندذهنی را می شناسد که می توانیم او همراه خودمان به بیابان ببریم. ما به بهانه نشان دادن جانوری عظیم الجثه سهراب را به بیابانهای حوالی خاوران بردیم و برای خنده سر به سرش گذاشتیم. اما من او را آزار ندادم و نمی دانم مهرداد نیز او را آزار داده یا نه. من حالا هیچ نشانی از مهرداد ندارم و نمی دانم به کجا فرار کرده است.

بنا به این گزارش، در انتها جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 27 خرداد 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 45742

به "نوجوان کندذهن قربانی نیت شوم 2 پسر شیطان صفت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوجوان کندذهن قربانی نیت شوم 2 پسر شیطان صفت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید