هدیه ایر کانادا به یک خانواده، 10 سال پرواز رایگان

به گزارش مهسان بلاگ، ایر کانادا

مدتی قبل ایر کانادا که ایرلاین دولتی کانادا محسوب می گردد، اشتباها 4 جایگاه یک پرواز را به 8 نفر فروخته بود که بعد از فهمیدن اشتباه خود برای جبران آن، یه یک خانواده پیشنهاد پرواز رایگان تا 10 سال داد، علاوه بر این قرار است به آنها غرامت هم بدهد. با جزییات بیشتر این خبر همراه خبرنگاران باشید:

هدیه ایر کانادا به یک خانواده، 10 سال پرواز رایگان

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

ایرلاین کانادایی ایر کانادا که بزرگترین ایرلاین این کشور محسوب می گردد، برای جبران اشتباه خود که 4 جایگاه هواپیما را به 8 نفر فروخته بود، کار بسیار تحسین برانگیزی کرد و علاوه بر عذرخواهی، به خانواده متضرر پیشنهاد 10 سال پرواز رایگان داد.

خانواده 4 نفره دول از جزیره پرنس ادوارد راهی مقصد مونترآل بودند که بعد از وارد شدن به هواپیما، با جایگاه های فروخته شده خود روبرو شدند و بعد از دیدن این موضوع فورا آن را به رسانه های کانادا منتقل کردند که مسئولان شرکت هواپیمایی ایرکانادا هم بلافاصله از این خانواده عذر خواهی کردند و 2500 دلار به آنها غرامت پرداختند.

ظاهرا با وجود عذرخواهی و پرداخت این مقدار غرامت، برت دوبل پدر خانوده باز هم ناراضی بوده و گفته که این موضوع را به همه رسانه ها می کشاند که در نتیجه فشار این رسانه ها، ارکانادا هم به آنها پیشنهاد مسافرت رایگان تا 10 سال با این هواپیمایی را داد.

منبع: الی گشت
انتشار: 21 تیر 1398 بروزرسانی: 12 مرداد 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 8545

به "هدیه ایر کانادا به یک خانواده، 10 سال پرواز رایگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدیه ایر کانادا به یک خانواده، 10 سال پرواز رایگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید