همایش ملی هوش مصنوعی در تصویر برداری پزشکی برگزار می گردد

به گزارش مهسان بلاگ، به گزارش خبرنگاران، هوش مصنوعی در تصویر برداری پزشکیگامی برای ارتقای فعالیت ها در این حوزه است. برگزاری آموزشگاه هوش مصنوعی در تصویربرداری پزشکی، کارگاه های آموزشی عملی هوش مصنوعی در نورورادیولوژی، سخنرانی و انتشار پوستر مقالات بخش هایی از این همایش ملی است.

همایش ملی هوش مصنوعی در تصویر برداری پزشکی برگزار می گردد

برگزاری آموزشگاه هوش مصنوعی در تصویربرداری پزشکی که رویدادی بین المللی است که زیر نظر انجمن اروپایی انفورماتیک تصویربرداری پزشکی (EuSoMII) در ایران برگزار می گردد و در آن به مهمترین مفاهیم پایه و کاربردی هوش مصنوعی در رادیولوژی و سایر تصویربرداری های پزشکی پرداخته می گردد.

همچنین در این همایش 3 کارگاه عملی با موضوعات هوش مصنوعی در نورورادیولوژی با استفاده از متلب، به کارگیری هوش مصنوعی بدون احتیاج به برنامه نویسی و هوش مصنوعی در نورورادیولوژی با استفاده از پایتون برگزار می گردد که در آنها پس از معرفی اجمالی مبانی تئوریک، راهنمای گام به گام تنظیم یک الگوریتم در محیط های مربوطه ارائه و با استفاده از نمونه های واقعی تا خاتمه روز تمرین های عملی متعدد برای کسب تجربه عملی در طراحی شبکه های هوش مصنوعی اجرا می گردد.

ارائه 20 مقاله برای ارائه شفاهی و 15 مقاله برای ارائه پوستر نیز از دیگر برنامه های این رویداد است. در این همایش غرفه های نمایشگاهی برای ارائه دستاوردهای شرکت های فعال در حوزه انفورماتیک تصویربرداری و داده پردازی در حوزه سلامت در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

نخستین همایش ملی هوش مصنوعی در تصویر برداری پزشکی 11 تا 14 آبان ماه برگزار می گردد.

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 18332

به "همایش ملی هوش مصنوعی در تصویر برداری پزشکی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش ملی هوش مصنوعی در تصویر برداری پزشکی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید