پناه آوردن کارتن خواب ها به گرمخانه ها با سردتر شدن هوا

به گزارش مهسان بلاگ، ناظر گرمخانه های شهرداری کرج با بیان اینکه سال جاری هیچ گزارشی مبنی بر مرگ کارتن خوابی بر اثر سرما نداشته ایم، گفت:کارتن خواب های کرج می دانند که درهای این گرمخانه به روی آنها باز است و به محض سرد شدن هوا خود را به این مرکز می رسانند.

پناه آوردن کارتن خواب ها به گرمخانه ها با سردتر شدن هوا

جواد غلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر شهرداری کرج در قالب یک گرمخانه مختص بانوان (واقع در پارک شهید چمران) و یک گرمخانه مخصوص آقایان (واقع در شاه عباسی) به کارتن خواب ها خدمات رسانی می نماید.

وی با اشاره به ظرفیت این گرمخانه ها ادامه داد: گرمخانه بانوان 60 نفر و گرمخانه آقایان نیز 100 نفر ظرفیت دارد که در روزهای سرد افزایش می یابد.

غلامی با اشاره به بعضی خدمات گرمخانه های کرج شرح داد: همه کارتن خواب ها در این گرمخانه ها یک وعده شام و صبحانه گرم دریافت می نمایند، هر 20 روز لباس زیر می گیرند و شبانه روزی به حمام دسترسی دارند.

وی ابراز کرد: بیشتر کارتن خواب هایی که به گرمخانه ها مراجعه می نمایند به نوعی پای ثابت این مراکز حساب می شوند و هر یک لباس های فرم کدگذاری شده خود را دارند چون اگر غیر از این باشد احتمال انتقال بیماری های مختلف بین آنها افزایش می باید.

غلامی با اشاره به اینکه با سرد شدن هوا در بعضی از شب ها شاهد پذیرش بیش از 100 نفر در گرمخانه مردان کرج هستیم، خاطر نشان کرد: هیچ مراجعه نماینده ای به گرمخانه های کرج به بهانه نبود جا ناامید بر نمی گردد. اگر گرمخانه جا برای پذیرش مهمان جدید نداشته باشد، امکان کف خوابی برای آنها فراهم می گردد تا شب را در سرما به صبح نرسانند.

وی با بیان اینکه سال جاری هیچ گزارشی مبنی بر مرگ کارتن خوابی بر اثر سرما نداشته ایم، گفت:کارتن خواب های کرج می دانند که درهای این گرمخانه به روی آنها باز است و به محض سرد شدن هوا خود را به این مرکز می رسانند.

غلامی با بیان اینکه گرمخانه زنان کرج در طول سال باز است و فعالیتش صرفاً به فصول سرد محدود نمی گردد، اضافه نمود: به دلیل شرایط ویژه زنان کارتن خواب، گرمخانه زنان کرج در تمام طول سال پذیرای مراجعه نمایندگان است. گرمخانه مردان از ابتدای آبان کار خود را شروع نموده و هر شب به طور میانگین از 90 نفر میزبانی می نماید.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 4502

به "پناه آوردن کارتن خواب ها به گرمخانه ها با سردتر شدن هوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پناه آوردن کارتن خواب ها به گرمخانه ها با سردتر شدن هوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید