چفرین: به از سر گرفته شدن بازی های سری A خوشبینم، چگونه می توانیم قهرمانی را از لیورپول سلب کنیم؟

به گزارش مهسان بلاگ، رئیس اتحادیه فوتبال اروپا می گوید به از سرگیری مسابقات فوتبال در ایتالیا امیدوتر است.

چفرین: به از سر گرفته شدن بازی های سری A خوشبینم، چگونه می توانیم قهرمانی را از لیورپول سلب کنیم؟

به گزارش خبرنگاران، الکساندر چفرین رئیس یوفا یکی از کسانی است که سفت و سخت مخالف نیمه تمام ماندن و لغو هفته های به جامانده از لیگ های اروپایی به خاطر شیوع کرونا است.

شیوع ویروس مرگبار کرونا در قاره سبز و افزایش روزمره آمار مبتلایان و قربانیان آن به خصوص در کشورهای ایتالیا، اسپانیا، فرانسه و انگلیس، آینده نامشخصی را برای فوتبال این کشورها رقم زده است و همه آنها مسابقات شان را تا آینده ای نامشخص به حالت تعلیق درآورده اند. با این حال چفرین خوشبین است که مسابقات فوتبال از سر گرفته شوند.

رئیس یوفا به نشریه اکیپا گفت: سری A فصل را به انتها خواهد رساند. من خوشبینم و اطمینان دارم، اگرچه در حال حاضر نمی توانم هیچ قول و تضمینی در این باره بدهم. همه چیز به شرایط موجود در کشورها بستگی دارد. سری A جزو لیگ هایی که شامل تخفیف یوفا می شوند، نیست با این حال من تضمین می کنم که ما سلامت و زندگی مردم را به خطر نخواهیم انداخت و به دستورات برای پیدا کردن راه حلی مناسب برای هریک از لیگ ها گوش می کنیم تا به محض اینکه دولت ها به ما اجازه دهند، مسابقات را از سر بگیریم.

برخلاف سری A که 26 هفته از آن سپری شده و کورس قهرمانی میان سه تیم هنوز در جریان است، در انگلیس لیورپول با 25 امتیاز فاصله نسبت به تیم دوم صدرنشین است و تنها دو برد دیگر می خواهد تا اولین قهرمانی اش در 30 سال اخیر را قطعی کند. با این حال بعضی از لزوم نیمه تمام رها شدن فوتبال جزیره سخن به میان آورده اند که چفرین با آن مخالف است.

رئیس اسلوونیایی فیفا در این باره گفت: من نمی توانم درک کنم که چطور می توانیم قهرمانی را از لیورپول سلب کنیم. اگر آنها به بازی ها برگردند، قطعاً قهرمانی شان را مسجل خواهند کرد اما اگر بازی ها را از سر گرفته نشوند، مقتضی است که یک تیم به عنوان قهرمان هر لیگ معرفی گردد. در خصوص لیگ قهرمانان هم ما انتظار داریم که رقابت ها با همان شیوه قبل به انتها برسد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 43509

به "چفرین: به از سر گرفته شدن بازی های سری A خوشبینم، چگونه می توانیم قهرمانی را از لیورپول سلب کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چفرین: به از سر گرفته شدن بازی های سری A خوشبینم، چگونه می توانیم قهرمانی را از لیورپول سلب کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید