کمرانی: تیم تکواندوی بانوان می تواند اتفاقات جدیدی را رقم بزند، امیدوارم خستگی بازی های آسیایی را فراموش کنم

به گزارش مهسان بلاگ، سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان گفت: اگر در هنگام مسابقات همه چیز خوب باشد این تیم می تواند اتفاق جدیدی را برای تکواندو بانوان رقم بزند.

کمرانی: تیم تکواندوی بانوان می تواند اتفاقات جدیدی را رقم بزند، امیدوارم خستگی بازی های آسیایی را فراموش کنم

مهرو کمرانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد شرایط تیم تکواندو بانوان در آستانه مسابقات جهانی منچستر گفت: حدودا 5 ماه است که در اردو هستیم و بعد از اردوی مشترک صربستان، برگزاری چند مرحله مسابقه انتخابی و ارزیابی مسابقات لیگ، 6 بازیکن را برای حضور در مسابقات جهانی معرفی کردیم. نفراتی که حضور در این رقابت ها حق آنها بود و بهترین های ایران هستند.

وی توضیح داد: سه نفر از اعضای تیم ملی از رده نونهالان با من بودند و همین موضوع شرایط را صمیمی تر و با اعتماد بیشتری نموده است. با اکرم خدابنده، پریسا جوادی و ناهید کیانی نیز حدود 2 سال است که کار می کنیم. در حال حاضر همدلی خیلی خوبی بین بچه ها وجود دارد و امیدوارم این همدلی واقعی باشد و مثل بازی های آسیایی 2018 نباشد.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان تاکید نمود: بازی های آسیایی جاکارتا بدترین خاطره دوران مربیگری من بود و از خدا می خواهم نتایج مسابقات جهانی را به گونه ای رقم بزند که خستگی جاکارتا فراموش یا کمرنگ گردد.

کمرانی در مورد پیش بینی عملکرد تیم بانوان گفت: پیش بینی مسابقات تکواندو خیلی سخت است. این مسابقات به صورت انفرادی برگزار می گردد و مهمترین اصل روحیه بازیکن است. این تیم جوانترین تیم بانوان ایران در تاریخ مسابقات جهانی است و سه بازیکن تیم ما 17 ساله و دو بازیکن ما 20 ساله هستند و باتجربه ترین عضو تیم اکرم خدابنده است.

وی اعلام نمود: جالب اینکه از اعضای تیم فعلی تنها ناهید کیانی صاحب رنکینگ است و اکرم خدابنده نیز به دلیل تغییر وزن، در وزن هفتم رنکینگ ندارد و قطعا این موضوع کار ما را سخت تر می نماید و نمی دانیم در جدول قرعه کشی مسابقات سرنوشت بچه ها چگونه است.

سرمربی تیم تکواندو بانوان تاکید نمود: با تمام این تفاسیر فکر می کنم این تیم نسبت به تیم های قبلی یکدست تر است. اکرم خدابنده به لحاظ رفتاری و اخلاقی بهترین کاپیتان ما در سالیان اخیر بوده است و کوشش نموده است با وجود اختلاف سنی خود را با سایر هم تیمی هایش تطبیق بدهد و بچه ها را به خوبی جمع کند. یلدا ولی نژاد و کیمیا همتی حریفان تمرینی بسیار خوبی برای خدابنده بودند.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان در سرانجام گفت: نکته مهم تیم ما عدم توجه بازیکنان جوان به حریفان خود است و این یک پوئن مثبت برای ما خواهد بود. امیدوارم بچه ها کاری را که در تمرینات انجام می دهند در روز مسابقه نیز پیاده نمایند و بتوانند با وجود تجربه کم به خوبی بجنگند. فکر می کنم اگر همه چیز در روز مسابقه خوب باشد این تیم می تواند اتفاق جدیدی را برای تکواندو بانوان رقم بزند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 8973

به "کمرانی: تیم تکواندوی بانوان می تواند اتفاقات جدیدی را رقم بزند، امیدوارم خستگی بازی های آسیایی را فراموش کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمرانی: تیم تکواندوی بانوان می تواند اتفاقات جدیدی را رقم بزند، امیدوارم خستگی بازی های آسیایی را فراموش کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید