کمیته فنی استقلال شمشیر دو لبه است، باید در شرایط بحرانی یاری کرد

صادق ورمزیار در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص نقش کمیته فنی در عملکرد استقلال گفت: به نظرم کمیته فنی می تواند نقش بسیار مثبتی برای استقلال داشته باشد. بزرگان خوبی در این کمیته هستند و همه از تجربیات بالایی برخوردارند و می توانند در شرایط بحرانی به شفر یاری نمایند. البته به شرط اینکه شفر اعتقادی به کمیته فنی داشته باشد و با اعضای این کمیته هماهنگ باشد.

کمیته فنی استقلال شمشیر دو لبه است، باید در شرایط بحرانی یاری کرد

وی در خاتمه گفت: کمیته فنی مثل شمشیر دولبه می ماند، هم می تواند تاثیرگذار باشد و هم می تواند کارایی برای استقلال نداشته باشد اما امیدوارم این کمیته در تمامی مسائل فنی استقلال نقش پررنگی داشته باشد و تاثیر بسزایی در موفقیت استقلال بوجود بیاورد.

ورمزیار در خصوص حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان هم گفت: به پرسپولیس، طرفداران و بازیکنانش تبریک می گویم. آنها عملکرد فوق العاده ای داشتند و کار بزرگی انجام دادند. حالا باید به مصاف کاشیما از ژاپن بروند که دیدار بسیار سختی خواهند داشت.

این پیشکسوت فوتبال ایران اعلام نمود: برانکو توانست با نفراتی که در اختیار دارد عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان داشته باشد و امیدوارم این تیم بتواند به عنوان نماینده ایران به جام قهرمانی دست پیدا کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 14 اسفند 1397 شناسه مطلب: 2381

به "کمیته فنی استقلال شمشیر دو لبه است، باید در شرایط بحرانی یاری کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمیته فنی استقلال شمشیر دو لبه است، باید در شرایط بحرانی یاری کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید