3 صندوق ETF دیگر دولتی، در صف ورود به بورس، دارا دوم در مرداد عرضه می گردد

به گزارش مهسان بلاگ، رئیس سازمان خصوصی سازی از عرضه دومین صندوق ETF دولتی در مرداد اطلاع داد و گفت: صندوق دارا سوم و دارا چهارم نیز به این ترتیب با حضور شرکت های عظیم بازار سرمایه در آینده ای نزدیک پذیره نویسی خواهند شد.

3 صندوق ETF دیگر دولتی، در صف ورود به بورس، دارا دوم در مرداد عرضه می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تسنیم، علیرضا صالح با اشاره به پذیره نویسی صندوق های جدید دولتی تا ماه آینده اضافه نمود: صندوق دارا سوم و دارا چهارم نیز به این ترتیب با حضور شرکت های عظیم بازار سرمایه در آینده ای نزدیک پذیره نویسی خواهند شد.

رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان این که عموم مردم در انتظار دومین دور از این واگذاری ها هستند، اضافه نمود: دومین صندوق سرمایه گذاری ETF دولتی، صندوق دارا دوم نام دارد که با هدف دسترسی بیشتر مردم به بازار سرمایه و ارتقای شرایط مالی خانواده ها از سوی دولت عرضه می گردد.

وی گفت: ثبت نام این صندوق نیز مانند دور قبلی، برای عموم آزاد بوده و خریداران به مدت 2 هفته پس از ابلاغ زمان دقیق پذیره نویسی برای خرید آن موقع دارند.

رئیس سازمان خصوصی سازی ادامه داد: طبق جدول زمان بندی شده و همکاری های لازم با وزارت امور مالی و دارایی، صندوق ها به ترتیب اولویت و به ترتیب صندلی، پذیره نویسی خواهند شد که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی تأکید کرد: تا به حال زمان نهایی برای پذیره نویسی دومین صندوق ETF دولتی، مردادماه اعلام شده و در صورت تغییر این زمان، متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

صالح در مورد سهام شرکت های موجود در این صندوق ها بیان داشت: شرکت های عظیم بازار سرمایه در صندوق های آینده دولتی، حضور خواهند داشت و مردم از سود این سهام عظیم به وسیله صندوق های دولتی منتفع خواهند شد.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 56022

به "3 صندوق ETF دیگر دولتی، در صف ورود به بورس، دارا دوم در مرداد عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 صندوق ETF دیگر دولتی، در صف ورود به بورس، دارا دوم در مرداد عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید