آخرین شرایط مسافران ایرانی جامانده از پرواز ترکیه

به گزارش مهسان بلاگ، خبرنگاران : شب گذشته حدود 20 نفر از مسافران ایرانی قطرایرویز به مقصد ترکیه در فرودگاه امام خمینی از هواپیما پیاده شدند و از این پرواز جا ماندند، رییس سازمان هواپیمای کشوری گفت: از همان شب گذشته به دنبال حل مسائل این مسافران هستیم و به زودی ایرانیانی که بلیت های گرانی هم برای پرواز خریدند به استانبول سفر می نمایند.

آخرین شرایط مسافران ایرانی جامانده از پرواز ترکیه

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا ،تورج دهقانی زنگنه در این باره اظهار کرد: شب گذشته حدود 20 مسافر ایرانی قطرایرویز به مقصد ترکیه از هواپیما پیاده شدند چرا که آزمایش PCR آن ها از نظر قطری ها معتبر نبود و به گفته آن ها نام این آزمایشگاه چند روز پیش از فهرست آزمایشگاهای مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خارج شده است.

وی اضافه کرد: این مسافران با وجود تهیه بلیت حدود 50 میلیون تومانی و داشتن پاسخ منفی تست PCR از هواپیما پیاده شده و از پرواز جا ماندند.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: به سرعت مشکل این مسافران به وسیله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هواپیمایی قطر پیگیری شد و امیدواریم که این شرکت هواپیمایی با توجه به قول مساعدی که داده بدون جریمه مسافران را با پرواز بعدی اش به مقصدشان برساند.

زنگنه گفت: مقرر شده تا مسافران جا مانده با انجام آزمایش PCR دیگری از آزمایشگاه معتبر مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بتوانند پروازشان را با قطر ایرویز انجام دهند و این مسئله از شنبه به وسیله دستگاه های متولی از جمله مسئولان بهداشتی پیگیری می گردد.

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 63457

به "آخرین شرایط مسافران ایرانی جامانده از پرواز ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط مسافران ایرانی جامانده از پرواز ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید