آمادگی کامل تامین اجتماعی مازندران در راستای حمایت از بخش فراوری و صنعت

به گزارش مهسان بلاگ، خبرنگاران/مازندران معاون بیمه ای تامین اجتماعی مازندران گفت: در حال حاضر حدود 106 هزار کارگاه فعال تحت پوشش این سازمان در استان قرار گرفته است و هیچ کارگاهی به جهت بدهی به سازمان تامین اجتماعی تعطیل یا تعلیق نشده است و تأمین اجتماعی برای حمایت از فراوری و صنعت با تمام توان در چارچوب های قانونی آماده همکاری است.

آمادگی کامل تامین اجتماعی مازندران در راستای حمایت از بخش فراوری و صنعت

حسن فلاح صبح امروز به منظور توسعه تعاملات دوسویه با تشکل های کارفرمایی، پاسخگویی و آموزش نمایندگان کارفرمایان، فراوری کنندگان و کارآفرینان، دوره آموزشی، فرهنگی واجتماعی رابطین بیمه ای کارگاه های شعب سه گانه ساری و شعب میاندورود و جویبار با حضور بیش از 300 نفر از کارفرمایان، رابطین بیمه ای شرکت ها و مجامع صنفی و کارفرمایی که در تالار اجتماعات شعبه دو ساری برگزار گردید، اظهار کرد: آشنایی هر چه بیشتر کارفرمایان و بیمه شدگان با قوانین و حقوق متقابل، چگونگی ارائه تعهدات را تسریع و تسهیل و رضایتمندی را بیشتر کرده و از سردرگمی کارفرمایان و تفاسیر غیر صحیح از قوانین و بخشنامه ها جلوگیری می نماید.

وی توضیح داد: آشنایی کارفرمایان با حقوق و تکالیف نشان دهنده رویکرد مشتری مدارانه سازمان تأمین اجتماعی و اهتمام این نهاد به رعایت حقوق شهفرایندی است.

معاون بیمه ای تامین اجتماعی مازندران گفت: افزایش سطح دانش و اطلاعات مخاطبان و تقویت فضای تعاملاتی از دستاوردهای این قبیل دوره ها برای کارفرمایان و نمایندگان است.

فلاح اعلام نمود: به طور قطع توسعه این گونه فعالیت ها و اقدامات با توجه به تأثیرگذاری آن در قالب کارگاه های استانی، تامین اجتماعی را در جهت دستیابی به اهداف کلانش درخصوص ایجاد فضای مفاهمه و بهبود و ارتقای تعامل موثر بین کارکنان و مخاطبان سازمان برای افزایش رضایتمندی، بهبود روابط و تسهیل در ادامه خدمات یاری می نماید.

وی ادامه داد: سازمان تأمین اجتماعی در سال های اخیر و در دولت تدبیر و امید با اینترنتی کردن بسیاری از خدمات خود تحولات گسترده ای را در حوزه تکریم از ارباب رجوع به خود دیده است که این فرایند مثبت غیرحضوری شدن خدمات سازمان تأمین اجتماعی همچنان ادامه دارد.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 33694

به "آمادگی کامل تامین اجتماعی مازندران در راستای حمایت از بخش فراوری و صنعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی کامل تامین اجتماعی مازندران در راستای حمایت از بخش فراوری و صنعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید