اختصاص 60 میلیارد ریال به جاده خلخال - منجیل

به گزارش مهسان بلاگ، استاندار اردبیل گفت: امسال 60 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات جهش تولید به ادامه عملیات اجرایی پروژه راه سازی خلخال به منجیل تخصیص یافت.

اختصاص 60 میلیارد ریال به جاده خلخال - منجیل

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، اکبر بهنامجو در بازدید از عملیات اجرایی پروژه راه اصلی خلخال-کلور-درام-طارم به منجیل اظهار کرد: در حال حاضر پیشرفت فیزیکی این پروژه 42 درصد است و با تخصیص اعتبار یاد شده از محل اعتبارات جهش تولید امسال کشور، کار ادامه این پروژه در جنوب استان اردبیل سرعت خواهد گرفت.

وی گفت: اعتبار یاد شده علاوه بر اعتبارات تخصیص یافته قبلی از محل اعتبارات مختلف از جمله اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان و ردیف های ملی وزارت راه و شهرسازی به این پروژه راه سازی در منطقه جنوب استان اردبیل است.

استاندار اردبیل بیان کرد: هم اکنون عملیات راه سازی در همه قطعات واقع در داخل حوزه استحفاظی استان اردبیل و استان زنجان فعال بوده و تلاش می شود تا قطعاتی از این پروژه که عملیات اجرایی زیرسازی آن تکمیل شده و آماده برای آسفالت است امسال زیرپوشش آسفالت قرار بگیرد.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 59010

به "اختصاص 60 میلیارد ریال به جاده خلخال - منجیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 60 میلیارد ریال به جاده خلخال - منجیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید