اعلام تخفیف 50 درصدی 676 مرکز اقامتی به کادر درمان کرونا

به گزارش مهسان بلاگ، ایسنا/ براساس سخنان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، تخفیف 50 درصدی 676 مرکز اقامتی به کادر درمان کرونا وجود خواهد داشت.

اعلام تخفیف 50 درصدی 676 مرکز اقامتی به کادر درمان کرونا

داستان چیست؟

علی اصغر مونسان گفت: نظر به زحمات جبران ناپذیر کادر درمانی کشور در مبارزه و مدیریت بیماری کرونا و در راستای انجام مسئولیت اجتماعی و ضرورت ارائه خدمات و تسهیلات به پاس ایثار و فداکاری از آنها، معاونت گردشگری به همراه ادارات کل استانی تابعه این وزارتخانه، تأسیسات گردشگری سراسر کشور را ترغیب به در نظر دریافت تسهیلاتی برای کادر درمان در دوران پساکرونا به میزان حداقل 50 درصد تخفیف کرده است.

وی ادامه داد: فهرست تأسیسات گردشگری به وزارت بهداشت اعلام شده و به تأسیسات گردشگری سراسر کشور نیز اعلام کردیم تا تمام کسانی را که با معرفی نامه وزارت بهداشت و واحدهای تابعه آن در سراسر کشور (استان ها و شهرستان ها) شامل دانشگاه های علوم پزشکی، بیمارستان ها، درمانگاه ها، شبکه های بهداشت استانی و شهرستانی و کلینیک های درمانی مراجعه می کنند، با تسهیلات در نظر گرفته شده، پذیرش کنند. همچنین مدیران کل استانی حسن نظارت بر اجرای موضوع را در دستور کار قرار خواهند داد.

طرح ارائه تخفیف به کادر درمان کرونا، از سوی معاونت گردشگری پیشنهاد شده و اجرای آن در اماکن اقامتی کاملا اختیاری بوده است.

منبع: همگردی
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 18 تیر 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 48558

به "اعلام تخفیف 50 درصدی 676 مرکز اقامتی به کادر درمان کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام تخفیف 50 درصدی 676 مرکز اقامتی به کادر درمان کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید