اعلام واقعی نبودن تبلیغات تور ترکیه

به گزارش مهسان بلاگ، ایسنا/ براساس سخنان سخنگوی سازمان هواپیمایی، واقعی نبودن تبلیغات تور ترکیه به چشم می آید.

اعلام واقعی نبودن تبلیغات تور ترکیه

داستان چیست؟

رضا جعفرزاده اظهار کرد: ایجاد تعهد برای مسافران قبل از فراهم شدن شرایط لازم برای پروازهای خارجی، برخورد قانونی در پی خواهد داشت.

وی افزود: در حال حاضر ترکیه پذیرای اتباع خود و مسافرانی که تبعیت آن کشور را داشته و کسانی که دارای ویزای کاری هستند، است و تبلیغات انجام تور و اعزام توریست به این کشور صحت ندارد. مسافران باید از صحت و سقم بلیتی که دریافت می کنند مطلع باشند.

جعفرزاده شرح داد: شرکت های هواپیمایی نیز موظفند نسبت به نحوه فروش بلیت های خود نظارت دقیق داشته باشند و پس از دریافت مجوز پرواز به کشورهای خارجی نسبت به فروش بلیت های خود اقدام کنند. همچنین، صراحتا شرایط مسافران مورد پذیرش کشور مقصد را اطلاع رسانی کنند.

به گفته سخنگوی سازمان هواپیمایی، در صورت مشاهده هرگونه فروش بلیتی که توسط مراکز فروش، دفاتر خدمات مسافرت هوایی یا مراکز فروش بلیت الکترونیکی اجرا شده باشد که صندلی پروازی برای آن در نظر گرفته نشده، سازمان هواپیمایی برخورد قانونی لازم را انجام خواهد داد.

وی افزود: شرایط انجام پروازهای خارجی منوط به شرایط شیوع بیماری آن کشورها و نوع پذیرش مسافران و شرایط اعلامی آنها خواهد داشت. لذا، انتظار می رود مسافران به تبلیغات مراکز فروش غیرمعتبر اعتنا نکنند و قبل از سفر از شرایط پروازهای آن مسیرها مطلع شوند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را به سازمان هواپیمایی کشوری به نشانی www.cao.ir گزارش دهند.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: همگردی
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 55526

به "اعلام واقعی نبودن تبلیغات تور ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام واقعی نبودن تبلیغات تور ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید