افزایش تردد در شهر و بی توجهی به بهداشت نگران کننده است

به گزارش مهسان بلاگ، مدیرکل پدافند غیر عامل استان قزوین گفت: فعالیت اصناف بدون رعایت دستورالعمل های بهداشتی و افزایش تردد شهروندان نگران کننده است.

افزایش تردد در شهر و بی توجهی به بهداشت نگران کننده است

به گزارش از، محمد افشار مدیرکل پدافند غیر عامل استان گفت: با اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند و شروع فعالیت بعضی اصناف متأسفانه مشاهده می گردد گویی مردم زندگی عادی را شروع نموده اند و رفت و آمد ها زیاد شده که این فرایند نگران کننده است.

افشار اضافه نمود: اگر روال تردد مردم و بازگشایی اصناف بدون توجه به دستورالعمل های بهداشتی تداوم یابد کنترل شرایط سخت می گردد لذا باید به سرعت با تیم های گشت و بازرسی نسبت به کنترل فعالیت اصناف اقدام گردد.

او افزود: در روز های گذشته بازدید هایی از دو واحد صنعتی فراوری خودرو و قطعات خودرو در شهر صنعتی البرز صورت گرفت که خوشبختانه نکات بهداشتی رعایت می شد که امیدواریم سایر واحد ها نیز به تعهدات بهداشتی پایبند باشند.

مدیرکل پدافند غیر عامل استان یادآور شد: بعضی اصناف بلافاصله پس از ثبت نام در سامانه سلامت و دریافت کد بهداشتی فعالیت خود را شروع کردند که این فرایند ایراد دارد و باید هماهنگی لازم صورت گیرد.

افشار ادر ادامه گفت: با فعالیت مجدد واحد های صنعتی کم ریسک شنیده شده، بعضی کارگران را مجبور نموده اند که گواهی سلامت بگیرند که حجم مراجعان به بیمارستان ها بیشتر شده در حالی که باید این پایش اگر لازم بود در همان واحد انجام گردد.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 19 خرداد 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 44774

به "افزایش تردد در شهر و بی توجهی به بهداشت نگران کننده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش تردد در شهر و بی توجهی به بهداشت نگران کننده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید