افزایش نسبی غلظت آلاینده ها در هوای تهران

به گزارش مهسان بلاگ، مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش نسبی غلظت بعضی آلاینده ها در هوای تهران طی امروز از افزایش دمای هوا در پایتخت اطلاع داد.

افزایش نسبی غلظت آلاینده ها در هوای تهران

به گزارش ایسنا، حسین شهبازی گفت: بر اساس نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد با برقراری شرایط جوی نسبتاً پایدار طی امروز (24 بهمن) به تدریج در طول روز افزایش نسبی در غلظت بعضی آلاینده ها از جمله ذرات معلق مشاهده می گردد.

وی ادامه داد: در بعد از ظهر همراه با افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی برای بعضی ساعات وزش باد موثر به بزرگی 3 تا 5 متر بر ثانیه انتظار می رود که کاهش موقتی آلاینده ها را به دنبال دارد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان این که این وضعیت جوی تا فردا (25 بهمن) تداوم دارد، توضیح داد: در بعضی ساعات فردا وزش باد موثر پیش بینی می گردد.

به گفته شهبازی تا روز آینده روند افزایشی در دما هوای پایتخت مشاهده می گردد.

وی در ادامه اظهار کرد: بر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، انتظار می رود تا فردا (25 بهمن) بر غلظت آلاینده ها به طور نسبی افزوده گردد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به این که کیفیت هوای 24 ساعت گذشته تهران منتهی به 8 صبح امروز با میانگین 51 در شرایط سالم قرار داشت، توضیح داد: کیفیت هوای هم اکنون پایتخت نیز با میانگین 71 همچنان در شرایط سالم است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 خرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 5467

به "افزایش نسبی غلظت آلاینده ها در هوای تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش نسبی غلظت آلاینده ها در هوای تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید