انجمن دفاتر خدمات مسافرتی: بی رویه تخفیف دهید برخورد می کنیم ، خطر تعلیق دفاتر به دلیل ارزان فروشی بلیت هواپیما

به گزارش مهسان بلاگ، نامه انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران به دفاتر خود درباره تخفیف های بی رویه هشدار داد.

انجمن دفاتر خدمات مسافرتی: بی رویه تخفیف دهید برخورد می کنیم ، خطر تعلیق دفاتر به دلیل ارزان فروشی بلیت هواپیما

خبرنگاران: حرمت اله رفیعی رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران با انتشار نامه ای خطاب به مدیران شرکت ها و دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی نسب به روند ایجاد شده در ارائه تخفیف های بی رویه هشدار داد.

در این نامه آمده است: در شرایط موجود و اسفبار مالی که گریبان دفاتر را گرفته است و اکثریب قریب به اتفاق دفاتر از این موضوع رنج برده و به سختی نسبت به ادامه کار و فعال بودن دفاتر خود دست و پنجه نرم می کنند و بعضا دفاتر را تعطیل نموده اند، پیرو گزارشات واصله و آنالیز های به عمل آمده شاهد رقابی ناسالم بین دفاتر می باشم و دفاتر از حداقل کارمزد تخصیصی ایرلاین ها و درآمد حاصله خود نیز صرف نظر می کنند و به تخفیف های بی رویه غیرمعقول روی آورده اند.

در ادامه این نامه هشدار داده شده که در صورت ادامه این روند، نسبت به تشکیل پرونده و رسیدگی آن در کمیته رسیدگی به شکایت انجمن اقدام می گردد و خطر تعیلق و لغو مجوز دفاتر خاطی را تهدید می نماید.

به گزارش خبرنگاران، این چندمین بار است که انجمن دفاتر مسافرتی درباره تخفیف های بلیت هواپیما ها ورود می نماید و خواستار رعایت حد تخفیف در این موضوع است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: چمدان
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 13877

به "انجمن دفاتر خدمات مسافرتی: بی رویه تخفیف دهید برخورد می کنیم ، خطر تعلیق دفاتر به دلیل ارزان فروشی بلیت هواپیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجمن دفاتر خدمات مسافرتی: بی رویه تخفیف دهید برخورد می کنیم ، خطر تعلیق دفاتر به دلیل ارزان فروشی بلیت هواپیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید