بازدید اعضای تحریریه مجله رشد برهان از خبرنگاران

به گزارش مهسان بلاگ، خبرنگاران روز چهارشنبه 28 فروردین 1398 میزبان اعضای هیات تحریریه مجله رشد برهان بود. این برنامه با هدف معرفی کاربردهای ریاضی در فناوری های به کار رفته در پلتفرم و مرکز پردازش کالای خبرنگاران برگزار گردید. در طول این بازدید، ابتدا اعضای تحریریه مجله رشد برهان اطلاعاتی درباره خبرنگاران و مسیری که در دوازده سال گذشته پیموده است، کسب کردند. سپس از بخش های مختلف Inbound، Outbound و کارخانه محتوا بازدید کردند و با نحوه چیدمان و جمع آوری کالاها در انبار، سیستم پردازش تصویری هنگام تفکیک بسته بندی ها با توجه به تقسیم بندی های جغرافیایی برای ارسال به بخش های مختلف کشور و فراوری محتوا به روش های مختلف در کارخانه محتوا (Content Factory) آشنا شدند.

بازدید اعضای تحریریه مجله رشد برهان از خبرنگاران

در طول بازدید اعضای تحریریه مجله رشد برهان، دکتر روح الله رحمانی از خبرنگاران نکست، دکتر امید میرصادقی از بخش تکنولوژی خبرنگاران و آقای کیوان محیط مافی از بخش محصول مهمانان را همراهی کردند و توضیحاتی در زمینه سیستم های هوش مصنوعی به کار رفته در بخش های مختلف خبرنگاران، پروژه از مزرعه به خانه (Farm to Fork)، سیستم های ابری، برنامه های آینده خبرنگاران نکست و فناوری های مرتبط با تخمین تعداد کالای مورد احتیاج در بازه های زمانی تعیین ارائه دادند.

مجله رشد برهان، مجله اختصاصی رشته ریاضی از گروه مجلات رشد است که مطالب آن مناسب دانش آموزان متوسطه اول منتشر می گردد. تحریریه این مجله با انتشار مقالاتی در زمینه کاربردهای ریاضی در فناوری های کاربردی، دانش آموزان را با مفاهیم کاربردی ریاضیات آشنا می نمایند و این بازدید با هدف آشنایی با کاربردهای ریاضی در بخش های مختلف خبرنگاران انجام شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 8629

به "بازدید اعضای تحریریه مجله رشد برهان از خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید اعضای تحریریه مجله رشد برهان از خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید