باوفا: مدعیان جام تختی تا 7-8 سال کشتی فرنگی را بیمه می نمایند، آینده خوبی در راه است

به گزارش مهسان بلاگ، سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: جوانترها عملکرد خوبی در جام تختی داشتند و این نوید روزهای خوبی را در آینده می دهد.

باوفا: مدعیان جام تختی تا 7-8 سال کشتی فرنگی را بیمه می نمایند، آینده خوبی در راه است

حمید باوفا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص رقابت های جام تختی گفت: به لحاظ داخلی، رقابت های خوبی بود. غیر از آن چهار نفری که به خاطر مدال و سهمیه معاف شده بودند، همه رقبا در شیراز حضور داشتند و مبارزه های داخلی جذاب بود. کشتی های خوبی از بچه ها دیدیم. جوانترها عملکرد خوبی در جام تختی داشتند و این نوید روزهای خوبی را در آینده می دهد چون بیشتر نفرات مدعی ما در تیم ملی بزرگسالان را جوانان تشکیل می دهند. اگر آن چهار نفر هم در شیراز روی تشک می فرایند می شد گفت که همه بضاعت کشتی فرنگی در جام تختی حضور داشتند و در رقابت شرکت کردند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شاهد ظهور پدیده ای در جام تختی بوده است، توضیح داد: از 55 تا 130 کیلوگرم شاهد حضور کشتی گیران خوبی بودیم و من نمی توانم از کشتی گیر خاصی اسم بیاورم. همه این نفرات می توانند سال های سال در رده سنی بزرگسالان کشتی بگیرند. اینها حداقل 7-8 سال می توانند تیم ملی ما را بیمه نمایند.

سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در خصوص حاشیه های مبارزه 72 کیلوگرم این رقابت ها اعلام نمود: مشکل داوری همواره وجود دارد. به هرحال این مسئله در مسابقات حساس و مهم، مسئله ساز می گردد. در جهانی ها و المپیک ها مسائل داوری هم شاهد چنین مسائلی هستیم که گاهی مرورشان هم آدم را ناراحت می نماید. رضا گرایی و امین کاویانی نژاد جزو بهترین های این وزن هستند و اتفاقا کشتی گیران خوب و بااخلاقی محسوب می شوند، اما چنین اتفاقاتی شایسته و سزاوار کشتی نیست که در آن دم از پهلوانی می زنیم. البته معمولا در انتخابی تیم ملی چنین حساسیت هایی وجود دارد. در مسابقات روسیه هم شاهد چنین حاشیه هایی بودیم، اما از کشتی گیران خودمان توقع داریم که کنترل بیشتری روی رفتارشان داشته باشند چون باید اینطور فکر کنیم اگر مسابقات آسیایی و جهانی یک روز در ایران برگزار گردد خیلی اهمیت دارد که رقابت ها را با کمترین حاشیه برگزار کنیم.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 33606

به "باوفا: مدعیان جام تختی تا 7-8 سال کشتی فرنگی را بیمه می نمایند، آینده خوبی در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باوفا: مدعیان جام تختی تا 7-8 سال کشتی فرنگی را بیمه می نمایند، آینده خوبی در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید