بعدها تعیین می گردد چگونه قهرمانی های فوتبال مهندسی می گردد

به گزارش مهسان بلاگ، به گزارش خبرنگاران، امیر قلعه نویی بامداد پنج شنبه در نشست خبری پس از شکست تیمش مقابل پرسپولیس تهران در نیمه نهایی جام حذفی باشگاه های کشور با بیان اینکه بازیکنان ما واقعاً شرافت و مردانگی در فوتبال نشان دادند، گفت: باید بگویم که بعدها می توان درباره این بازی نوشت.

بعدها تعیین می گردد چگونه قهرمانی های فوتبال مهندسی می گردد

وی اضافه نمود: شاید اکنون کسی جرأت نداشته باشد که درباره مهندسی فوتبال و قهرمانی ها صحبت کند اما بعدها برای مردم خیلی موضوعات تعیین می گردد و معلوم می گردد که مهندسی ها چگونه برای بعضی تیم ها صورت گرفت و بعضی آقایان نتیجه آن را گرفتند.

سرمربی سپاهان با بیان اینکه قضاوت باید به مردم داده گردد، توضیح داد: در بازی رفت گفتم که 15 تیم یک طرف هستند و یک تیم هم طرف دیگر زیرا قانون برای آن متفاوت اس؛. در این تیم به سینه ناظر بازی می زنند و بازیکنان و طرفداران ما را کتک می زنند اما نه کسی چیزی می گوید و نه کسی گزارش می دهد.

وی ادامه داد: مثال ها و صحبت ها زیاد است اما اگر این مسائل به بایگانی ها می رود و کسی جرأت ننموده درباره اینها چیزی بگوید به دلیل آن است که زور ما به این مسائل نمی رسد.

قلعه نویی اضافه نمود: امیدوار هستم که کارشناسان یک بار شهامت داشته باشند و بگویند که چه اتفاقاتی اجرا شده زیرا اتفاقاتی در بازی امروز اجرا شده که امیدوار هستم من درباره آنها اشتباه نموده باشم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سپاهان قبل از اخراج بازیکنانش توان غلبه بر پرسپولیس را داشت یا خیر، بیان داشت: سوال من این است که چرا توان نداشت؟ ما در دقایقی از مسابقه برتر بودیم و بازیکنان وقتی با ذهنیت به بازی می آیند، تمرکز لازم را ندارند اما به هر حال در بازی های آنها اتفاقاتی رقم خورد. مثلاً در بازی با تیم ارومیه بازیکن آنها چندین بار ناسزای ناموسی داد اما داور آن را ندید و حرفی نزد. آیا داور جرأت دارد مسائل آن بازی را گزارش کند؟ و در نهایت نیز امیر قلعه نویی را به خاطر حرف هایش محروم می نمایند.

سرمربی سپاهان درباره اینکه آیا سپاهان بدون اخراج می توانست برنده باشد یا خیر، توضیح داد: همه دیدید که ما بعد از نه نفره شدن هم پنالتی از دست دادیم.

وی با اشاره به درگیری های بین نیمکت های دو تیم اعلام نمود: به هر حال آنها مصونیت دارند و هر کاری دلشان بخواهد می نمایند زیرا با آنها مهربانانه برخورد می گردد. شما ببینید که در بازی آنها با سایپا چه اتفاقی صورت گرفت و شما این مسائل را مقایسه کنید.

قلعه نویی در پاسخ به خبرنگاری درباره کارت های زرد بازیکنان سپاهان در ابتدای بازی گفت: ما را در تهران با آرنج می زنند، فحش می دهند و در همین جا نیز به کی روش فحش می دهند و سیاوش را می زنند پس چه می خواهید بگویید؟.

وی درباره بازیکنان تعویضی اش در مسابقه گفت: بازیکن نخست ما مصدوم شد و مجبور به تعویضش بودیم و بعد از آن نیز پنالتی زن های ما را اخراج کردند و مجبور به تعویض شدیم.

سرمربی سپاهان درباره واکنش تیم های دیگر مقابل پرسپولیس گفت: چرا همه تیم ها باید با پرچم ژاپن به استادیوم بیایند؟ این جریان مهندسی شده و طراحی شده است و گاهی هم داور می خواهد خودش درست پیش برود اما عوامل او تصمیماتی می گیرد. به هر حال قهرمانی لیگ و جام حذفی مبارکشان باشد!

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 10143

به "بعدها تعیین می گردد چگونه قهرمانی های فوتبال مهندسی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعدها تعیین می گردد چگونه قهرمانی های فوتبال مهندسی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید