معین موعد برگزاری انتخابات زودهنگام عراق گام خوبی بود

به گزارش مهسان بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، حنان الفتلاوی نماینده مجلس عراق به اقدام مصطفی الکاظمی نخست وزیر این کشور در تعیین موعد برگزاری انتخابات مجلسی زودهنگام استقبال کرد.

معین موعد برگزاری انتخابات زودهنگام عراق گام خوبی بود

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: تعیین موعد برگزاری انتخابات زودهنگام گام خوبی بود و می تواند به بحران ها انتها دهد.

الفتلاوی در ادامه تأکید کرد: تعیین موعد برگزاری انتخابات مجلسی زودهنگام می تواند ترسیم کننده نقشه سیاسی جدیدی برای کشور باشد.

این نماینده مجلس عراق همچنین بیان نمود: تعیین موعد برگزاری انتخابات مجلسی جزئی از وعده های دولت بود و البته این انتخابات می بایست پاک و شفاف باشد.

شب گذشته مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق سه ماه پس از به دست دریافت زمام امور در این کشور تاریخ برگزاری انتخابات مجلسی در عراق را بیان نمود.

الکاظمی در سخنرانی تلویزیونی خود گفت: اعلام می کنم که روز ششم ژوئن 2021 تاریخ برگزاری انتخابات مجلسی [عراق] است و ما با تمام توان خود برای حراست از این انتخابات و تضمین موفقیت آن تلاش می کنیم.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 58117

به "معین موعد برگزاری انتخابات زودهنگام عراق گام خوبی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معین موعد برگزاری انتخابات زودهنگام عراق گام خوبی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید