جدایی نیمی از اعضای کمیته فنی فوتسال، اتاق فکر در کما!

به گزارش مهسان بلاگ، به گزارش خبرنگاران، شاید روزی که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال با پیشنهاد محمدحسن انصاریفرد رئیس وقت کمیته فنی فوتسال احکام اعضای جدید این کمیته را صادر کرد هیچکس فکر نمی کرد عمر کاری این کمیته به 6 ماه نرسد.

جدایی نیمی از اعضای کمیته فنی فوتسال، اتاق فکر در کما!

13 بهمن 1397 به صورت رسمی میرشاد ماجدی، بهرام رضاییان، محمدحسین علیزاده، غلامعلی هنرپیشه ، شهاب الدین سفال منش، وحید شمسایی و پریا شهریاری به عنوان اعضای کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی معرفی شدند و مهدی تاج در جلسه ای با حضور این افراد، حکم آنها را در اختیارشان گذاشت.

سرنوشت کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اما عجیبتر از آن چیزی بود که انتظار می رفت. انصاریفرد رئیس کمیته در تاریخ 22 مرداد از سمت خود استعفا کرد و همین تصمیم سکته سنگینی را به فعالیت های اتاق فکر فوتسال وارد کرد.

بعد از انصاریفرد، وحید شمسایی یکی از فنی ترین اعضای این کمیته هم در حمایت از رئیس مستعفی از سمتش استعفا داد. از سوی دیگر شهاب سفال منش کانادا را برای ادامه فعالیت های فوتسالی خود انتخاب کرد و برای راه اندازی و توسعه فوتسال کانادا راهی این کشور شد.

همچنین بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی که به واسطه تیم فوتبال ساحلی این باشگاه در کمیته فنی حضور داشت، از سمت خود در باشگاه پارس برکنار شد تا یک عضو دیگر از تعداد افراد حاضر در کمیته فنی کم گردد.

در واقع از تیم 8 نفره کمیته فنی فوتسال با حضور انصاریفرد، چهار نفر به دلایل مختلف از سمت هایشان کنار رفته اند و فقط پریا شهریاری، میرشاد ماجدی، محمدحسین علیزاده و غلامعلی هنرپیشه در کمیته فنی باقی مانده اند.

این در حالی است که این کمیته مدت هاست جلسه ای نداشته و در میان هیاهوی لیگ برتر و برنامه های تیم ملی فوتبال، به فراموشی سپرده شده است. مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال هیچ اظهارنظر رسمی در ارتباط با کمیته فنی که اتاق فکر فوتسال محسوب می گردد، نداشته است.

هرچند داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال دو روز پیش در مصاحبه با خبرنگاران تاکید نمود که جلسه کمیته فنی این هفته یا هفته آینده تشکیل می گردد ولی هنوز هیچ ابلاغی در این ارتباط به اعضای باقیمانده کمیته فنی نشده است.

اهمیت برگزاری این جلسه مربوط به ابهامات و بی برنامگی هایی است که در بخش های مختلف فوتسال از جمله انتخاب سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان و انتخاب سرمربی تیم فوتسال جوانان وجود دارد. تیم فوتسال جوانان حدود یک سال دیگر باید در مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا شرکت کند و تیم بانوان هم بعد از قهرمانی در آسیا بدون سرمربی است.

حدس ها حاکی است محمدرضا ساکت که از وی به عنوان دلیل اصلی استعفای انصاریفرد یاد شد، رئیس بعدی کمیته فنی خواهد بود. باید دید راه حل فدراسیون برای پر کردن خلاءهای کمیته فنی و جدایی نیمی از اعضای آن چه خواهد بود.

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 19065

به "جدایی نیمی از اعضای کمیته فنی فوتسال، اتاق فکر در کما!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی نیمی از اعضای کمیته فنی فوتسال، اتاق فکر در کما!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید