خانلرخانی: مهم است که پوررهنما و عزیزی استارت پارالمپیک را با کسب مدال طلا در آسیا بزنند

به گزارش مهسان بلاگ، سرمربی تیم ملی پاراتکواندو گفت: برای من خیلی مهم است که مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی استارت حضور پرقدرت در پارالمپیک 2020 توکیو را با کسب مدال طلا در مسابقات قهرمانی آسیا بزنند.

خانلرخانی: مهم است که پوررهنما و عزیزی استارت پارالمپیک را با کسب مدال طلا در آسیا بزنند

پیام خانلرخانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص واکسینه شدن ملی پوشان پاراتکواندو گفت: خدا را شکر واکسن تمام ورزشکاران پارالمپیکی و المپیکی انجام شد تا بچه ها با آسودگی خاطر بیشتری به کار آماده سازی خود ادامه بدهند. البته واکسن زدن دلیل نمی شود پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنیم و شواهد به خصوص در کشورهایی که زودتر از ما واکسن زدند، نشان می دهد حتی کسانی که واکسن زده اند نیز می توانند به کرونا مبتلا شوند. واکسن زدن نباید دلیلی باشد تا خدایی نکرده بچه ها بی احتیاطی کنند. امیدوارم روزی بشود که همه مردم کشورمان واکسن بزنند و ریشه و زنجیره این بیماری قطع شود.

وی در خصوص شرایط ملی پوشان پاراتکواندو مطرح نمود: ششمین مرحله اردوی تیم را جهت حضور در بازی های پارالمپیک 2020 توکیو شروع کردیم و برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا نیز چند نفر از بازیکنان را دعوت کردیم تا بتوانیم در این مسابقات نیز عملکرد خوبی داشته باشیم. با توجه به دوری دو ساله بچه ها از مسابقات، رقابت های قهرمانی آسیا برای ما خیلی مهم است و فکر می کنم این دوری برای بچه ها که رویداد و تورنمنتی برای اعزام نداشتند، خیلی طولانی بوده است.

خانلرخانی شرح داد: حضور در این مسابقات برای دو ملی پوش پارالمپیکی ما نیز خیلی مهم است و با توجه به فاصله دو ماه این رویداد با مسابقات پارالمپیک توکیو، کسب مدال طلا در این مسابقات می تواند روحیه این نفرات را خوب کند تا بتوانند با انسجام، قدرت و روحیه بیشتری برای حضور پرقدرت در توکیو تمرین کنند.

وی در خصوص تکرار عناوین قهرمانی دوره های گذشته توسط ملی پوش پاراتکواندو در مسابقات قهرمانی آسیا گفت:تمام تلاش خود را برای قهرمانی انجام می دهیم، اما فکر می کنم این دوره از مسابقات یکی از سخت ترین دوره های مسابقات قهرمانی آسیا باشد. در مسابقات قاره ای پاراتکواندو حضور ورزشکاران قاره های دیگر مجاز است، اما در صورت کسب مدال، امتیازات آنها نصف خواهد شد. ما متاسفانه فقط می توانیم در مسابقات قهرمانی آسیا حضور داشته باشیم و در این چند ساله به دلیل مسائل رفت و آمد و صدور ویزا حضور در قهرمانی آفریقا و اقیانوسیه را از دست دادیم.

سرمربی تیم ملی پاراتکواندو خاطر نشان کرد: در مسابقات قهرمانی اروپا و آمریکا نیز نتوانستیم حضور داشته باشیم، اما کل این قاره ها در مسابقات قهرمانی آسیا حضور خواهند داشت و می دانم تمام نفراتی که قرار است در مسابقات پارالمپیک شرکت کنند، در این رقابت ها حضور خواهند داشت و همین موضوع کار را نسبت به دوره های گذشته سخت تر می کند. امیدوارم با وجود این شرایط نتایج خوبی را به خصوص در دو وزن پارالمپیکی کسب و به مدال طلا برسیم.

خانلرخانی در سرانجام گفت: بیشتر برای من این مهم است که مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی با کسب مدال طلا آمادگی خود را به رخ حریفان خود بکشند و استارت بازی های پارالمپیک را بعد از دو سال دوری از قهرمانی آسیا بزنند. نیم نگاهی نیز به قهرمانی داریم، اما شرایط ما سخت است. باید بتوانیم نفرات بیشتری را اعزام کنیم و اگر فدراسیون این اجازه را بدهد در کلاس های دیگر نفرات بیشتری را اعزام کنیم، می توانیم به مقام قهرمانی برسیم.

georgiaro.ir: تور گرجستان ارزان قیمت | تور تفلیس، باتومی، تور لحظه آخری گرجستان

dorezamin.com: دور زمین: سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 85768

به "خانلرخانی: مهم است که پوررهنما و عزیزی استارت پارالمپیک را با کسب مدال طلا در آسیا بزنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانلرخانی: مهم است که پوررهنما و عزیزی استارت پارالمپیک را با کسب مدال طلا در آسیا بزنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید