خبرنگاران پذیره نویسی سهام دولتی در لرستان تا خاتمه اردیبهشت مهلت دارد

به گزارش مهسان بلاگ، خرم آباد - خبرنگاران - مدیرکل امور مالی و دارایی لرستان گفت: پذیره نویسی سهام دولتی در لرستان از 14 اردیبهشت شروع و تا انتها ماه جاری ادامه دارد.

خبرنگاران پذیره نویسی سهام دولتی در لرستان تا خاتمه اردیبهشت مهلت دارد

ماندگار مرادی فر روز چهارشنبه به رسانه ها بیان کرد: از تاریخ 14 تا 31 اردیبهشت ماه سال جاری پذیره نویسی در بانک های ملی، سپه، مسکن، کشاورزی، رفاه کارگران، ملت، تجارت، صادرات، پارسیان، پاسارگاد و قرض الحسنه مهر ایران، بیمه البرز و اتکایی امین به عنوان بانک های منتخب شروع شده است.

وی اظهار کرد: سهام صندوق سرمایه گذاری یکم که شامل سهام دولت در بیمه های البرز، اتکایی امین و بانک های صادرات، تجارت و ملت است به مردم عرضه می گردد.

مرادی فر گفت: مردم می توانند نسبت به خرید سهام در این بازه زمانی اقدام نمایند.

مدیرکل امور مالی ودارایی لرستان گفت: هر نفر در این مرحله می تواند با یک کدملی حداکثر 2 میلیون تومان سهام خریداری کند و این سهام از حدود 30 درصد تخفیف بهره مند خواهد بود.

مرادی فرد افزود: برای کاهش مراجعه حضوری خریداران تمهیداتی اندیشیده شده تا کسانی که در بانک های مذکور حساب دارند به صورت غیرحضوری و به وسیله درگاه های الکترونیکی نسبت به خرید سهام اقدام نمایند.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: ایرنا
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 48013

به "خبرنگاران پذیره نویسی سهام دولتی در لرستان تا خاتمه اردیبهشت مهلت دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پذیره نویسی سهام دولتی در لرستان تا خاتمه اردیبهشت مهلت دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید