گل محمدی: پول برانکو را بدهید و خلاص مان کنید، وطن فروشان سنگ اندازی کردند، بازی های ما را عقب بیندازید

به گزارش مهسان بلاگ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعضی وطن فروشان هر سنگی جلوی پای ما انداختند تا به فینال نرسیم، اما پرسپولیس با حمایت طرفداران به این مهم رسید.

گل محمدی: پول برانکو را بدهید و خلاص مان کنید، وطن فروشان سنگ اندازی کردند، بازی های ما را عقب بیندازید

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی با حضور در برنامه فوتبال برتر درباره صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: خدا را شکر می کنیم بابت لطفی که به ما داشت. در لحظات مختلف حضور یک نیروی قوی و محکم را پشت خودمان حس می کردیم که آن هم لطف خدا بود. دعای طرفداران هم انرژی خیلی مثبت به ما می داد که بیشتر به وسیله فضای مجازی بود. آنها خیلی از ما حمایت کردند و از همه آنها تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه هفت بار به میدان رفتن یک تیم در 20 روز تا به امروز در دنیا رخ نداده است، گفت: واقعاً شرایط سختی داشتیم، شرایط هتل خوب نبود و در ذوق بچه ها خورده بود. آنها چنین شرایطی را تجربه ننموده بودند و کارمان را سخت شروع کردیم. محدودیت های مختلفی را پشت سر گذاشتیم و هر چند روز تست کرونا می دادیم. استرس زیادی میان بچه ها بود، اما خیلی خوب با این شرایط کنار آمدیم.

سرمربی پرسپولیس با انتقاد از شرایط آماده سازی پرسپولیس برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا توضیح داد: تیم ما دیر جمع شد و فقط یک بازی تدارکاتی مقابل شهر خودرو داشتیم. پنج یا شش جلسه تمرین در تهران و سه یا چهار جلسه تمرینی در قطر پشت سر گذاشتیم، اما خدا را شکر جو داخل تیم خیلی به ما یاری کرد. بچه های قدیم از لحاظ روانی قوی بودند و در روزهای سخت آبدیده شده بودند. بچه های جدید هم با این محیط تازه مطابقت یافتند و با مسائل کنار آمدند. بازیکنان قدیمی هم به بازیکنان جدید انگیزه می دادند.

کم کم یک تیم واقعی شدیم و این اتحاد برگ برنده ما بود. گل محمدی ضمن بیان این جمله گفت: بازی ها را خیلی سخت شروع کردیم و در شروع بازی ها در انتهای جدول بودیم. دو ملاقات با التعاون برای ما بازی مرگ و زندگی بود و شاید کسب چهار امتیاز از این دو مسابقه هم برای صعود ما کافی نبود. حامد لک در بازی اول چند توپ خوب گرفت و نقطه عطف ما از همان جا بود.

وی درخصوص ملاقات برگشت شاگردانش مقابل التعاون مطرح کرد: در بازی دوم راحت تر بازی کردیم. با توجه به اینکه تیم مان دیر جمع شد، ملاقات اول مانند بازی تدارکاتی بود. گفته بودم که بازی به بازی بهتر می شویم و از لحاظ هماهنگی، تاکتیکی و روانی به شرایط بهتری می رسیم. در مسابقه دوم بهتر شدیم. بچه ها باور خوبی داشتند که می توانند پیروز شوند و تا آخرین روز در قطر بمانند، این باور در ما نهادینه شد.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه استراحت و تغذیه تیمش خوب بود، گفت: برای بررسی فنی وقت داشتیم و بعضی اوقات، روزی دو نوبت روی مسائل فنی کار می کردیم. شرایط برای بازیکنان و کادر فنی خیلی سخت بود و ما گاهی شش بازی را می دیدیم تا بررسی کنیم. فقط فرصت داشتیم که بخوابیم و سایر زمان را کار می کردیم. پس از پیروزی در بازی دوم به صدر جدول آمدیم که این سرگروهی خیلی به ما اعتماد به نفس داد.

گل محمدی درخصوص شکست شاگردانش مقابل الدحیل قطر گفت: در بازی با این تیم حتی یک موقعیت 50 درصد هم روی دروازه ما نیامد و در همه بازی ها به انسجام تیمی خوبی رسیدیم. بازیکنان اعتماد به نفس خوبی پیدا کردند و تلفیق بازیکنان قدیم و جدید خیلی خوب شد. بازیکنان قدیم از بازیکنان جدید تعریف می کردند و بچه های جدید همه عاشق پرسپولیس بودند. اولین آیتم برای جذب بازیکن این بود که پرسپولیسی باشد. من با چند بازیکن کار نموده بودم و از آنها شناخت داشتم.

وی با ابراز اینکه داور می توانست پنالتی پرسپولیس را در دقایق پایانی ملاقات مقابل الدحیل اعلام کند، گفت: بازی با شارجه واقعاً مرگ و زندگی بود و با توجه به اینکه دو گل در خانه این تیم زده بودیم، می توانستیم با تساوی بدون گل یا یک یک صعود کنیم، اما گفتند باید حتماً شارجه را ببریم تا صعود کنیم. این تیم در دو بازی، 10 گل زده بود و ترس ما را برداشت، اما به بچه ها گفتم بلد نیستم برای تساوی بازی کنم. یک شب فکر می کردم برای مساوی بازی کنیم که نفهمیدم چگونه سیستم را بچینم، وقتی فهمیدم باید شارجه را ببریم، خیالم راحت شد.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه تیمش برای صعود باید حداقل در سه ملاقات پیروز می شد، یادآور شد: مقابل الدحیل دو بار شکست خوردیم و یک تساوی با شارجه داشتیم. اگر شارجه را نمی بردیم، حق مان نبود که بالا برویم و بازی را با انگیزه خیلی بالایی شروع کردیم. سه گل در نیمه اول زدیم و تیم حریف متعجب مانده بود. بچه ها بعد از هر گل می گفتند به سراغ گل بعدی برویم و اتفاقات حماسی افتاد. انگار خوابی بود که دیدم و کوشش و جنگیدن بچه ها مانند صحنه های نبرد بود که به جنگ رفتیم. شاد کردن دل طرفداران تنها انگیزه ما بود که خدا را شکر به عنوان سرگروه صعود کردیم.

گل محمدی در پاسخ به این پرسش که دوست داشت در مرحله یک هشتم نهایی با چه تیمی بازی کند، گفت: قلباً دوست داشتم با النصر بازی کنیم، اما وقتی در فینال غرب آسیا به مصاف النصر رفتیم، فهمیدم این تیم از السد قوی تر است. النصر واقعاً تیم خوبی بود و بازیکنان سرعتی، تکنیکی و زهرداری در خط جلو داشت. بازیکنان تعویضی این تیم هم خیلی خوب بودند و دست شان خیلی باز بود. النصر 35 بازیکن داشت و دو تیم خارج از زمین بود.

وی با تمجید از شاگردان ژاوی ارناندس گفت: السد میزبان بود و هزینه زیادی نموده بود. مبلغ یک بازیکن السد، 12 میلیون دلار بود که بودجه ما 2 تا 3 میلیون دلار بود. یک بازیکن السد به اندازه پنج یا شش سال بودجه پرسپولیس بود و تیم خوبی داشتند. آنها واقعاً امید داشتند که قهرمان شوند و برنامه ریزی دقیقی نموده بودند. السد بازیکنان تأثیرگذاری داشت، اما در این بازی ها به دفاع تیمی خوبی رسیدیم. اگر فضایی به مثلث شارجه داده می شد، نتیجه را برمی گرداندند، اما هر بازیکن هجومی حریف در مقابله با دفاع تیمی ما مستأصل می شد.

سرمربی پرسپولیس با تصریح به اینکه تیمش با مهاجمان زهردار زیادی سر و کار داشت، گفت: ما برای مقابله با آنها باید از لحاظ تیمی خوب می شدیم که خدا را شکر این رخ داد و عملکرد دفاعی ما واقعاً خوب بود، حامد لک هم خیلی خوب بود.

گل محمدی در خصوص عملکرد خوب شاگردانش در ضربات پنالتی توضیح داد: ما دو روز فرصت تمرین داشتیم که ریکاوری می کردیم و سنگین ترین تمرین ما در حد سایه زنی بود. فرصت تمرین پنالتی نبود و بازیکنان ما این قدر خسته بودند که هر بازیکن یک پنالتی می زد و می رفت. بچه ها خیلی غیرت و شرف گذاشتند و غیرت را معنی کردند. من از آنها خیلی یاد گرفتم. بازیکنان این قدر انرژی گذاشتند که بعد از بازی ها نمی توانستند راه بروند و حرف بزنند، با این حال واقعاً دوره خوبی برای پرسپولیس بود و این دوره از بازی ها هیچ وقت فراموش نمی گردد.

وی درخصوص توصیه های خود به بازیکنان پرسپولیس بیان نمود: به بازیکنان گفتیم محکم به گوشه دروازه بزنید و تمرکز خوبی هم داشتند. ما همه را محکم و روی زمین زدیم و حریف هم یک پنالتی خود را خراب کرد. از عسکری تشکر می کنم که بازی های قبلی مایکون را دیده بود که در یک مسابقه در ترکیه، دو پنالتی را سمت راست دروازه بان زد، خدا را شکر پنالتی اش را همان جا زد و به فینال رسیدیم.

سرمربی پرسپولیس درباره محرومیت شش ماهه عیسی آل کثیر در آستانه ملاقات با النصر عربستان گفت: قبل از شروع جلسه قبل از بازی به من اطلاع دادند که عیسی نمی تواند بازی کند. او این پچ پچ ها را شنید و پرسید می توانم بازی کنم؟ که گفتم محروم شدی.، جمع کردن تیم خیلی سخت بود، چون آل کثیر خیلی خوب گل می زد و از او تشکر می کنم. او پنج بازی با انگشت شکسته بازی کرد و قبل از مسابقه و بین دو نیمه، آمپول بی حسی می زد. پای او سوراخ شده بود و خیلی غیرت گذاشت. از مادر عیسی بابت تربیت چنین فرزندی و از چنین مادرانی تشکر می کنم.

گل محمدی با تصریح به اینکه بازیکنان این تیم پس از محرومیت آل کثیر از لحاظ روانی افت کردند، گفت: با این حال از این موضوع، انگیزه درست کردیم و گفتیم می خواهند با این کار اجازه ندهند قهرمان شویم. ما لطف خدا و دعای مردم را پشت مان حس کردیم و آنها کنارمان بودند. بازیکنی هم که به جای آل کثیر به زمین رفت، گل زد و درس خوبی برای خیلی ها شد. اتفاقات عجیب و غریبی در ایران افتاد.

وی درخصوص کارشکنی ها علیه پرسپولیس گفت: بعضی انسان های وطن فروش که وجاهتی در ایران ندارند، اما پُست می گذارند و پُست می گیرند، آنها خود و وطن خود را فروختند و ابتدا صحبت نامربوطی درباره عیسی کردند، بعد درباره جابجایی کارهایی کردند و هر سنگی جلوی پای پرسپولیس انداختند که به فینال نرسد، اما این قدر این تیم عظیم است که خدا هم یاریش می نماید.

طرفداران این قدر انرژی می دهند که کسی نمی تواند جلودار این تیم باشد.، سرمربی پرسپولیس ضمن بیان این جمله توضیح داد: ما این تیم را با بدبختی و بدون تمرین و بازی تدارکاتی خوب جمع کردیم. غیرت بچه ها و همه چیزهای خوب کنار ما بود و آن را حس می کردیم. انگار به جنگ رفتیم و پیروز برگشتیم. احساس زلزله خوبی میان مردم داشتیم و استقلالی ها هم شادمان بودند؛ چون بحث ما دیگر ملی شد. مردم در این شرایط اقتصادی خیلی اذیت می شوند و به این شادی احتیاج داشتند.

گل محمدی با تشکر از عظیمترهای تیم پرسپولیس گفت: جو خوبی داخل تیم به وجود آمد و بچه ها یکدیگر را مانند برادر می دیدند. از همه تشکر می کنم که خیلی یاری کردند و اتحاد، برگ برنده ما بود. عظیمترها خیلی خوب مسائل را کنترل کردند و همه می دانستند در چه ساعتی باید چه نمایند. ما اصلاً بی نظمی نداشتیم و چنین جوی را تجربه ننموده بودم. شش تیم در یک هتل بودیم و اجازه نمی دادند 10 متر از هتل فراتر برویم. همه در هتل بودیم و هر دو یا سه روز تست کرونا می دادیم. بچه ها سپس شرایط را پذیرفتند و از امکانات هتل، خیلی خوب استفاده کردیم.

وی با انتقاد از امکانات ریکاوری سرخپوشان مطرح کرد: ما در وان، یخ می ریختیم که بازیکنان پس از بازی از آن استفاده نمایند. از لحاظ امکاناتی از تیم های قطری، اماراتی و عربستانی خیلی ضعیف تر هستیم و باید در امکانات تمرینی و ریکاوری، بیشتر هزینه کنیم. باید وقت بگذاریم و سرمایه گذاری و برنامه ریزی کنیم. ما مسائل زیادی داریم.

سرمربی پرسپولیس درخصوص عملکرد بسیار خوب حامد لک گفت: سال 91 که با او در صبا کار می کردم، حامد از پرسپولیس می گفت و یک پرسپولیسی به تمام معناست. پس از اینکه با او قرارداد بستیم، گفت خدا را شکر به آرزویم رسیدم که این انگیزه در کارش خیلی مهم بود. حامد در فضای مجازی فعالیت نمی نماید و تمام تمرکزش روی تمرین است. داود فنایی با او خیلی صحبت می نماید و رادوشویچ نیز چنین شرایطی دارد. هر دو خیلی خوب کار می نمایند. حامد خیلی خوب جا افتاد و دو توپ خوب مقابل التعاون گرفت که تیم را نگه داشت و به خودش اعتماد به نفس داد.

گل محمدی با بیان اینکه تیمش تنها دو گل خورد که هر دو گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، گفت: کار حامد تازه شروع شده و او شروع خوبی داشته، اما مهم این است که به خوبی ادامه دهد و کارش را خوب تمام کند. تمرکز حامد در زندگی خصوصی روی این مسائل است و می تواند یکی از دروازه بانان تیم ملی باشد. تغییرات واقعاً مثبتی در لک دیدم که به او خیلی یاری کرد.

سرمربی پرسپولیس اضافه نمود: حامد ابتدا می گفت من حامد قدیم نیستم و تمرین می کنم. لک روزی سه تا چهار ساعت وقت می گذارد و کتاب های زیادی خوانده است. او شخصیت جدیدی از خود نشان داده است و اندام مناسبی دارد، اما نباید اشباع گردد و دست بالای دست بسیار است، می گویند اگر شُل بیایی، سفت می خوری و باید کارت را ادامه دهی.

وی درخصوص بازی کردن سیامک نعمتی در پُست دفاع راست توضیح داد: شیری قبل از سفر به قطر مصدوم شد و ما فقط سیامک را داشتیم که یک خط عقب تر به او بازی دادیم. نعمتی بیشتر هافبک راست بازی می کرد، اما عملکرد بسیار خوبی در دفاع راست داشت و تنها در دوره کوتاهی در پیکان در پُست دفاع راست بازی کرد. نعمتی از لحاظ فیزیکی، نوع بازی، توانایی در بازی سازی، نفوذ بموقع و توانایی در نبردهای یک در مقابل یک خیلی خوب است و خصوصیات دفاع راست خوب را دارد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص شرایط سعید آقایی گفت: او یکی دو بازی مصدوم شد و با کشیدگی و سختی زیاد بازی کرد. آقایی خودش را با سختی زیاد تا بازی آخر کشاند و با مصدومیتی که داشت، او را بازیکنی باغیرت دیدم. من با خودم می گفتم چگونه آقایی 90 دقیقه بازی نموده است. هیچ وقت بازیکنی به ما نگفت که خسته ام و همه در هر زمانی می گفتند عالی هستیم.، نمی دانم چه جوی داخل تیم بود و زمان بازی کردن و مربیگری ام چنین تیمی ندیده بودم. بازیکنان انگیزه فوق العاده و سرسختی داشتند و مانند جنگجو وارد زمین می شدند. آنها با تمام وجود به بازی می رفتند و این دوره از زندگی ام را فراموش نمی کنم، نمی دانم با چه زبانی از این بچه ها تشکر کنم.

گل محمدی درخصوص هافبک های دفاعی تیمش گفت: ما نمی توانستیم بازی ها را با دو هافبک دفاعی تمام کنیم. کامیابی نیا و نوراللهی خیلی انرژی می گذارند و می دوند، اما سرلک به ما یاری کرد تا تقسیم انرژی کنیم. کمال مصدومیتی در ابتدای مسابقات داشت و در یکی دو بازی اول به میدان نرفت. این تقسیم انرژی به ما خیلی یاری کرد. هر بازیکنی به زمین می رفت، وظیفه اش را انجام می داد و نگرانی نداشتیم. سرلک، نوراللهی و کامیابی نیا هرکدام خصوصیت جدیدی به تیم اضافه می کردند و سعید حسین پور را هم داشتیم که از او استفاده نکردیم.

وی درباره ترکیب پرسپولیس در خط حمله گفت: زوج آل کثیر با وحید امیری خیلی خوب شد، هر دو سرعت و پرس خوبی داشتند و کارهای ترکیبی خوبی با هم انجام می دادند. آنها به خوبی یکدیگر را تغذیه می کردند و خیلی وقت بود چنین زوجی در فوتبال ایران ندیده بودم. دوندگی خیلی به این دو بازیکن یاری کرد. آنها در دفاع فوق العاده بودند و عملکرد هجومی خیلی خوبی داشتند. آنها پنج یا شش گل زدند و امیری هم خسته نمی شد. به کادر فنی می گفتم وحید نمی خواهد خسته گردد و به قول علی پروین، ماشاءالله به غیرت آنها.

سرمربی پرسپولیس درخصوص احتمال بازی کردن وحید امیری در پُست مهاجم و نیز شرایط بشار رسن توضیح داد: او در پُست مهاجم به خوبی جا افتاده است. با توجه به مسئله ای که برای آل کثیر ایجاد شده است، در خط حمله به بازیکن احتیاج داریم. بشار با مصدومیت آمد و روز قبل از بازی با شهر خودرو به تیم اضافه شد. مسئله ای در قراردادش وجود داشت و خیلی از تمرینات دور بود. کوشش کردیم او را حفظ کنیم و در تعویض ها مراقبش باشیم. بشار استراحت زیادی کرد و رفته رفته شرایط بهتری یافت. او پاس گل خیلی خوبی داد، پنالتی خیلی خوبی زد و در بازی آخر از سایر ملاقاتها بهتر بود.

گل محمدی درباره مدافعان وسط پرسپولیس گفت: حسینی، خلیل زاده و کنعانی زادگان می توانند بازیکن ثابت تیم ملی باشند و از آنها تشکر می کنم. این دوره برای مدافعان خیلی سخت بود که مقابل مهاجمان میلیون دلاری بودند. آنها بیشتر روی خط حمله هزینه نموده بودند و مدافعان ما خیلی تمرکز داشتند. این که تورنمنت را بدون اشتباه پشت سر گذاشتیم، جای تقدیر دارد و مدافعان ما از لحاظ ذهنی خیلی قوی هستند.

وی درباره دعوت شجاع خلیل زاده به اردوی تیم ملی گفت: او می توانست زودتر به تیم ملی دعوت گردد، اما او زیاد کارت زرد می گرفت و شلوغ بازی هایی در زمین دارد که مربیان تیم ملی روی آن حساس هستند. اگر بازیکنی در بازی بین المللی از این کارها کند، دیگر روی او حساب نمی نمایند. کنعانی زادگان هم که قبلاً به تیم ملی دعوت شده بود.

سرمربی پرسپولیس در خصوص احتمال جدایی شجاع خلیل زاده ابراز کرد: دقیقاً نمی دانم، اتفاقاتی که بعد از بازی افتاد و مصاحبه شجاع، جو نگران نماینده ای ایجاد کرد. ما یک درصد هم احتمال نمی دادیم چنین اتفاقاتی بیفتد و بازیکنی در خط دفاعی جذب نکردیم. نمی دانم شجاع پیشنهادی دارد یا خیر، اما فکر می کنم او این قدر پرسپولیس را دوست دارد که بماند.

گل محمدی درخصوص اینکه او قبل از لیگ قهرمانان آسیا گفته بود در پرسپولیس نمی ماند، گفت: مسائل اقتصادی تیم واقعاً زیاد است و سه ماه و نیم پیش به باشگاه گفتم تکلیف بازیکنان را معین کنید تا در آستانه مسابقات آسیایی، وقت و تمرکزمان به هم نخورد. در این شرایط خیلی ضعیف ظاهر شدیم و اولویت من بر حفظ تیم بود. همه بازیکنان جدید ما در پُست هایی بودند که بازیکن از دست دادیم. در ادامه بحث های اقتصادی پیش آمد که هنوز هم وجود دارد و همه ما مسائل اقتصادی داریم.

وی با انتقاد از جو ایجادشده هنگام خرید بازیکنان پرسپولیس بیان نمود: وقتی بحث اقتصادی میان بازیکنان و مربیان پیش می آید، جریان رسانه ای ایجاد می گردد که این ها پول می خواهند و ما باید این پول را به برانکو بدهیم. طرفداران می گفتند ما در پرداخت پول برانکو مشکل داریم و همواره رودرروی آنها قرار می گیریم. طرفدار فکر می نماید چون باید پول برانکو داده گردد، اعضای تیم نباید پولی بگیرند و می دانم چه کسانی این جو رسانه ای را ایجاد کردند، اما نمی خواهم کام طرفداران را تلخ کنم. درست نیست موضوعات اقتصادی مربیان و بازیکنان را مقابل برانکو قرار دهیم.

برانکو دو سال است که پول نگرفته است و مصاحبه های زیادی از مدیران باشگاه دیدم که می گفتند پولش آماده است.، سرمربی پرسپولیس ضمن بیان این جمله گفت: اگر پول برانکو آماده است، آن را پرداخت کنید و ما را خلاص کنید؛ اگر هم این پول آماده نیست، شفاف بگویید؛ چون این موضوع همه را آزار می دهد.

گل محمدی ادامه داد: گفتند بین پرداخت پول اعضای تیم و برانکو باید یکی را انتخاب کنیم و می گفتند تیم را انتخاب می کنیم. برانکو 30 میلیارد تومان طلبکار است، اما حدود شش میلیارد تومان به اعضای تیم دادند که 5 تا 10 درصد قرارداد آنها را شامل می شد. باید صداقت بیشتری در این موضوع داشته باشیم. مسائل وجود دارد که باید زودتر حل گردد. اگر موضوع شجاع سه ماه پیش حل می شد، تا الآن ادامه نداشت. درباره کنعانی زادگان هم چنین مسئله ای وجود دارد و آنها مسائل اقتصادی دارند.

وی با یادآوری اینکه پرسپولیس با مسائل اقتصادی به قطر رفت و تمرکز اعضای تیم روی جابجایی و پرداختی ها بود، توضیح داد: قبل از رفتن داشتم دیوانه می شدم و بحث اعتصاب مطرح بود، اما شرایط را جمع کردیم و اگر می خواستیم وارد این مسائل شویم، پرسپولیس دچار مشکل می شد. مدیران هم زحمات خود را می کشند و در حد توان به باشگاه پول می آورند، اما (کوشش ها) کافی نیست. مسائل ادامه دار است و امیدوارم رفع گردد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص واکنش باشگاه پرسپولیس به محرومیت عیسی آل کثیر تأکید کرد: باید دفاعیه خوبی بفرستیم و به تیم حقوقی مجربی احتیاج داریم، اما چند ماه است که باشگاه ما معاون حقوقی ندارد. یک آدم حقوقی در پرسپولیس نیست که این موضوع مسئله ای پیش پاافتاده است و در شأن باشگاه عظیمی چون پرسپولیس نیست. تیم حقوقی خوبی باید موضوع را پیگیری کند؛ وگرنه وکلای خارجی کاربلد هستند و رأی دلخواه خود را می گیرند. اگر تیم حقوقی ما قوی نباشد، به مشکل می خوریم. با چند حقوقدان صحبت کردم و گفتند اگر به خوبی در موضوع عیسی دفاع کنیم، می توان کاری کرد.

گل محمدی درخصوص اینکه گفته می گردد بازیکنان جدید پرسپولیس، قراردادهای خود را پیش از بسته شدن پنجره جابجاییی باشگاه امضا نموده اند، گفت: همه بازیکنان ما قراردادهای خود را امضا و سپس ثبت کردند. روز 22 شهریور رأی محرومیت ما صادر شد که ما 21 شهریور به قطر رفته بودیم. ثبت قراردادها 15 روز قبل از بسته شدن پنجره جابجاییی اجرا شده بود.

وی درباره برنامه اش برای لیگ بیستم توضیح داد: ما خیلی خسته ایم و از فدراسیون فوتبال می خواهیم پس از این مسابقات سنگین، تعاملی با ما داشته باشد. می خواهیم ملاقاتهای ما را یک هفته عقب بیندازد. چون ملی پوشان ما پس از اردوی تیم ملی استراحتی ندارند و پنجم آبان هم باید در سوپرجام بازی کنیم. سازمان لیگ و فدراسیون زحمت می کشند. برگزاری رقابت ها با وجود کرونا سخت است و مدیریتی قوی می خواهد.

سرمربی پرسپولیس درخصوص برنامه این تیم در ماه های گذشته مطرح کرد: بازیکنان ما 14 تا 15 ماه بدون استراحت بازی کردند و تنها استراحت آنها، وقفه چندماهه به خاطر کرونا بود. قرار بود مسابقات داخلی 30 مرداد تمام گردد که فرصت 25روزه تا شروع لیگ قهرمانان آسیا خوب بود، اما با مسئله ای که برای تیم فولاد ایجاد شد، بازی ها عقب افتاد و جام حذفی تا 12 شهریور طول کشید. مسابقات فرسایشی شد و از مدیران می خواهم به گونه ای برنامه ریزی نمایند تا یک هفته بیشتر استراحت کنیم.

گل محمدی درباره غایبان تیمش در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما امیری، آل کثیر و پهلوان را نداریم که امیدوارم اتفاق خوبی بیفتد. از دوستان خواهش می کنم در دفاع از پرونده آل کثیر، منطقی تر و با احترام بیشتری وارد عمل شویم و به راحتی به کشور دیگر و AFC توهین نکنیم. این ها تصمیم گیران فوتبال آسیا هستند و باید با احترام و منطق بهتری دفاع کنیم. نام پرسپولیس پیشینه ای چندهزارساله دارد و ما صاحب سبک و تمدن هستیم. خطاب نادرست کشورها صورت خوشی ندارد و کار با توهین پیش نمی رود.

+

karnikan.ir: مجله کارنیکان: وبلاگ خبری و تحلیلی

kashia.ir: کاشیا | مجله گردشگری و مسافرتی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 63920

به "گل محمدی: پول برانکو را بدهید و خلاص مان کنید، وطن فروشان سنگ اندازی کردند، بازی های ما را عقب بیندازید" امتیاز دهید

1 کاربر به "گل محمدی: پول برانکو را بدهید و خلاص مان کنید، وطن فروشان سنگ اندازی کردند، بازی های ما را عقب بیندازید" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: پول برانکو را بدهید و خلاص مان کنید، وطن فروشان سنگ اندازی کردند، بازی های ما را عقب بیندازید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید