خدابنده لو: مجلس یازدهم طعم مدیریت فعال، انقلابی و کارآمد را بر ملت بچشاند

به گزارش مهسان بلاگ، دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت گفت: مجلس یازدهم طعم مدیریت فعال، عزتمندانه، انقلابی و کارآمد را بر ملت بچشاند.

خدابنده لو: مجلس یازدهم طعم مدیریت فعال، انقلابی و کارآمد را بر ملت بچشاند

خدابنده، دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، با بیان اینکه مسئولیت سنگینی متوجه منتخبین ملت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است، گفت: ریل گذاری تصمیمات اساسی کشور بر اساس افق های روشن گام دوم انقلاب و آرمان های این برهه خاص از مهمترین وظایف منتخبین مردم در مجلس یازدهم است.

وی کاهش مشارکت مردم در انتخابات اخیر را نتیجه عملکرد نامناسب مسئولین ارشد کشوری و همچنین ناکارآمدی و ناتوانی کنندگان فعلی مجلس دانست و افزود: کنندگان مجلس یازدهم باید با همت، کارآمدی و تلاش خود سعی کنند مشارکت مردم در انتخابات های آینده را افزایش دهند.

دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت گفت: کنندگان در مجلس یازدهم که با پرچم جبهه انقلاب تشکیل می شود باید ثابت کنند که میان دو گفتمان انقلابی و لیبرالی تفاوت اساسی و ماهوی وجود دارد، نه اینکه مشغول دعوا های سیاسی شوند. منتخبین مردم در مجلس یازدهم باید طعم مدیریت فعال، عزتمندانه و انقلابی و کارآمد را بر ملت بچشانند.

خدابنده لو با بیان اینکه وجود کنندگان بی تفاوت، ناکارآمد، فاقد درک مسائل مردم، ناتوان، همسو با دولت و ضعیف و از طرفی عملکرد دولت مستقر به عنوان مسبب بحران های موجود در کشور که مجلس همراه و یار غاری همچون آقای لاریجانی را با خود به همراه داشت موجب شکل گیری مجلس یازدهم شد، افزود: با وجود همراهی مجلس، دولت باز هم نتوانست سیاست های خارجی و داخلی خود را به نفع مردم تغییر دهد. به هر روی مجلس با عدم نظارت و دقت و همچنین ناتوانی و ضعف مدیریت هر چقدر توان داشت بر مسائل افزود.

وی در ادامه اظهار داشت: اگر چه جوانگرایی و تخصص در مجلس یازدهم نسبت به دوره های گذشته افزایش پیدا کرده است، ولی هنوز مطلوب جریان دانشجویی نیست و در آینده نیاز به متخصصان و جوانان متعهد و با سابقه بیشتری هستیم. طبیعتا ورود جوانان با انگیزه و متخصص در حل مسائل مردم اثرگذار است و آنان می توانند با عملکرد مناسب خود و جلب اعتماد مردم راه را برای ورود در دوره های بعدی برای جوانان هموار کنند.

دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت ثبات اقتصادی، توجه به معیشت مردم، اصلاح ساختار بودجه، عدالت اقتصادیاتی، افزایش پایه های جدید اقتصادیاتی، شفافیت در ساختارها، حمایت واقعی از تولید و اشتغال، سرو ساماندهی ازدواج جوانان، تغییر نگاه و عزم جدی در مبارزه با فساد، قاچاق کالا و ارز و استفاده از ابزار های نظارتی چندگانه که در اختیار مجلس است را از جمله انتظارات مردم و دانشجویان از منتخبین مردم در مجلس یازدهم دانست و گفت: امیدواریم مجلس یازدهم که یک مجلس یک دست است در جهت انتظاراتی که به آن ها اشاره شده گام بردارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 41027

به "خدابنده لو: مجلس یازدهم طعم مدیریت فعال، انقلابی و کارآمد را بر ملت بچشاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدابنده لو: مجلس یازدهم طعم مدیریت فعال، انقلابی و کارآمد را بر ملت بچشاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید