خوزستانی ها این هفته کولرهای اضافی را خاموش نمایند

به گزارش مهسان بلاگ، تهران (پانا) - سخنگوی صنعت برق در جنوب غرب کشور با اشاره به میانگین افزایش دما در کشور و افزایش مصرف برق در هفته جاری، از شهروندان خواست با خاموش کردن کولرهای اضافی صنعت برق را در تامین برق کمک نمایند.

خوزستانی ها این هفته کولرهای اضافی را خاموش نمایند

به گزارش ایسنا، کیومرث زمانی اظهار کرد: با توجه به بروز خشکسالی شدید در سال آبی جاری و کاهش 60 درصدی فراوری نیروگاه های برق آبی در استان خوزستان، در 18 ساعت از شبانه روز بین 1000 تا 3500 مگاوات از توان برق مورد احتیاج خوزستان از شبکه سراسری تامین می گردد.

وی اضافه کرد: از آنجا که در هفته جاری، میانه دمای کل کشور 1.4 درجه افزایش خواهد داشت و به تبع آن مصرف برق در کشور افزایشی می گردد، امکان کمک شبکه سراسری به شبکه برق خوزستان کاهش پیدا می نماید.

سخنگوی صنعت برق در جنوب غرب کشور گفت: برای جبران کمبود فراوری برق، از شهروندان استان های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد تقاضا می گردد حداکثر مدیریت در مصرف برق را به خصوص در سیستم های سرمایشی اعمال نمایند.

زمانی اسم کرد: شعار لامپ اضافه خاموش در طول سال های گذشته تاثیر شگرفی در کاهش مصرف برق داشت و باعث شد که پیک سراسری برق کشور که در شب رخ می داد به ظهر منتقل گردد. هم اکنون هم از هموطنان به خصوص شهروندان تحت پوشش شبکه برق منطقه ای خوزستان درخواست می کنیم با سرلوحه قرار دادن شعار کولر اضافی خاموش، هم هزینه های مالی خود را کاهش دهند و هم تلاشگران صنعت برق را در خدمات رسانی بهتر به هموطنان کمک نمایند.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 90077

به "خوزستانی ها این هفته کولرهای اضافی را خاموش نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوزستانی ها این هفته کولرهای اضافی را خاموش نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید