دو شرط مهم استراماچونی برای عقد قرارداد با استقلال

به گزارش مهسان بلاگ، با این حال با گذشت 2 روز این اتفاق هنوز خبری از امضای قرارداد جدید استراماچونی نشده است و پیگیری های خبرنگار ورزش سه نشان می دهد این مربی برای بازگشت به ایران و امضای جدید قرارداد دو شرط مهم پیش پای مدیران باشگاه گذاشته است.

دو شرط مهم استراماچونی برای عقد قرارداد با استقلال

سرمربی استقلال شرط مهمی برای تمدید قرارداد با این باشگاه دارد.

به گزارش ورزش سه، روز جمعه بود که باشگاه استقلال گفت 160 هزار دلار از مطالبات استراماچونی به حساب او واریز شده است تا ظاهرا همه چیز برای امضای قرارداد جدید این مربی و بازگشت به ایران فراهم باشد.

با این حال با گذشت 2 روز این اتفاق هنوز خبری از امضای قرارداد جدید استراماچونی نشده است و پیگیری های خبرنگار ورزش سه نشان می دهد این مربی برای بازگشت به ایران و امضای جدید قرارداد دو شرط مهم پیش پای مدیران باشگاه گذاشته است.

شرط اول استراماچونی این است که باشگاه حتما باید پرداختی های بازیکنان را تا قبل از شروع تمرینات به حد استاندارد برساند، سرمربی ایتالیایی استقلال معتقد است بازیکنان این تیم نباید در طول بازی های فشرده نیم فصل دوم به مسائل مالی فکر کنند و به همین دلیل شرط گذاشته پرداختی آنها تا شروع تمرینات باید به حد استانداردهای فیفا برسد.

اما شرط دوم استراماچونی برای تمدید قرارداد این است که باشگاه باید برای نیم فصل دوم حتما یک زمین تمرینی داشته باشد، استقلال در نیم فصل اول به دلیل نداشتن یک زمین تمرینی مشخص شرایط عجیبی را تجربه کرده بود و به همین دلیل سرمربی ایتالیایی استقلال می خواهد یک بار برای همیشه این مشکل را حل نماید.

در این بین مدیران استقلال در تلاش هستند تا هرطور که شده استراماچونی تا شروع تمرینات به ایران برشود و در این بین حتما باید شرایط سرمربی ایتالیایی آبی ها محقق شود.

با این شرایط باید منتظر ماند و دید آیا خلیل زاده می تواند تا شروع تمرینات شرایط استراماچونی را برآورده کند یا نه.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: عصر ایران
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 30720

به "دو شرط مهم استراماچونی برای عقد قرارداد با استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو شرط مهم استراماچونی برای عقد قرارداد با استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید