راهکارهای کاهش گازهای گلخانه ای در یک کتاب

به گزارش مهسان بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از bookauthority کتاب اقتصاد توقف کربن در جنگلداری نوشته تری جی لوگان ارائه دهنده تمامی مطالبی است که در اجلاس سران در سال 1992 در باب کاهش گازهای گلخانه ای بیان شده است.

راهکارهای کاهش گازهای گلخانه ای در یک کتاب

از زمان اجلاس سران در سال 1992، کوشش های فزاینده ای در مقیاس بین المللی برای رسیدگی به تغییرات دنیای آب و هوا انجام شده است. کاهش افزایش سطح CO2 و سایر گازهای گلخانه ای که گمان می رود در این تغییر آب و هوایی نقش داشته اند ، از سوی دولت های دنیا کوشش های زیادی شده است.

این بدان معناست که باید پیامدهای زیست محیطی، مالی، اجتماعی و سیاسی تغییرات آب و هوایی درک گردد و استراتژی هایی برای کاهش آثار تغییرات آب و هوایی به کار گرفته گردد.

تمامی موضوعات گفته شده در اجلاس مذکور در کتاب اقتصاد توقف کربن در جنگلداری آورده شده است. در واقع این اثر می تواند در خصوص چگونگی یاری به اصول و تحلیل مالی در برنامه ریزی پروژه های جنگلداری با هدف تأثیرگذاری بر تعادل های انتشار گاز کربن در کره زمین نقش داشته باشد.

بیش از 30 دانشمند بین المللی به مدت یک هفته در استکهلم سوئد گرد هم آمدند و به یک موضوع خاص و تهیه مقاله در این چارچوب زمانی تقسیم شدند. این کتاب شامل مطالب ارائه شده در این جلسه است که هم مقالات کارگروه و هم مقالات ارائه شده به صورت جداگانه را در بر می گیرد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 10 مرداد 1399 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 50588

به "راهکارهای کاهش گازهای گلخانه ای در یک کتاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهکارهای کاهش گازهای گلخانه ای در یک کتاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید