رسیدگی به موضوع کشف ماینر در بورس تهران در دستور کار کمیته رسیدگی به تخلفات

به گزارش مهسان بلاگ، سازمان بورس و اوراق بهادار در اطلاعیه ای در خصوص ماینر های کشف شده در ساختمان شرکت بورس تهران شفاف سازی کرد.

رسیدگی به موضوع کشف ماینر در بورس تهران در دستور کار کمیته رسیدگی به تخلفات

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از بازار سرمایه (سنا)؛ سازمان بورس و اوراق بهادار در اطلاعیه ای خاطرنشان کرد: جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می رساند در رسیدگی های نظارتی سازمان بورس و اوراق بهادار، تعدادی ماینر که از سوی شرکت بورس اوراق بهادار تهران مورد بهره برداری قرار گرفته است در ساختمان شرکت مزبور کشف گشت و در ادامه آنالیز هم تعیین شد که فعالیت مزبور در گزارش ها و حساب های شرکت به طور کامل ثبت و افشا نشده است و با توجه به اینکه بدوا چنین امری با اساسنامه و رسالت شرکت بورس هم همخوانی نداشته است، موضوع به معاونت حقوقی سازمان ارسال شده است.

رسیدگی به این موضوع به طور فوق العاده در دستور کار کمیته رسیدگی به تخلفات سازمان قرار گرفته و برای آنالیز کم و کیف و ابعاد تخلفات این موضوع، مدیران بورس تهران فراخوانده شده اند. بدیهی است بعد از رسیدگی کامل و ارزیابی توضیحات و مستندات این امر که در حوزه داخلی شرکت رقم خورده است، نتایج رسیدگی و جزییات امر و تصمیم سازمان اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 97297

به "رسیدگی به موضوع کشف ماینر در بورس تهران در دستور کار کمیته رسیدگی به تخلفات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسیدگی به موضوع کشف ماینر در بورس تهران در دستور کار کمیته رسیدگی به تخلفات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید