سرویس های بهداشتی که 50 میلیارد تومان آب می خورد

به گزارش مهسان بلاگ، معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت که بودجه ای معادل 50 میلیارد تومان برای ساخت سرویس های بهداشتی در تهران در نظر گرفته شده است و زمان ساخت این سرویس ها را گفت.

سرویس های بهداشتی که 50 میلیارد تومان آب می خورد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران در حاشیه یکصد و نود و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر در جمع خبرنگاران گفت: مشکل کمبود سرویس بهداشتی در تهران خیلی جدی نیست. برنامه های جدیدی برای سال آینده به منظور افزایش سرانه سرویس های بهداشتی در پایتخت در نظر گرفته شده است. مشاوری در کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تهران در نظر گرفته ایم و برنامه ها از سوی وی تهیه شده است و این موضوع جزو اولویت های سال آینده است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه در برنامه در نظر گرفته شده تصمیم به افزایش سرانه سرویس های بهداشتی در سال های 1399 و 1400 گرفته شده است، افزو: در مجموع، به جز محله ها، در فضاهایی که شاهد کمبود سرویس بهداشتی هستیم مجموعه اقداماتی از سوی سازمان زیباسازی و شهرداری های مناطق برای افزایش سرانه سرویس های بهداشتی در نظر گرفته شده است.

یزدانی با اشاره به اینکه سرویس های بهداشتی بر اساس استانداردهای بین المللی ساخته می شوند، اظهار کرد: هم اکنون کار ساخت در 5 منطقه از جمله 18، 9 و 14 شروع شده است.

وی با بیان اینکه بودجه ای معادل 50 میلیارد تومان برای ساخت سرویس های بهداشتی در نظر گرفته شده است، ادامه داد: سرویس های بهداشتی به دنبال جانمایی مناسب و با رضایت شهروندان ساخته می شوند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در پاسخ به سوالی مبنی اینکه در بعضی از مناطق از جمله بازار تهران به سرویس های بهداشتی بیشتری نیاز داریم، گفت: در این زمینه تفاهم نامه ای با مساجد تنظیم شده است که بتوانیم از موقعیت سرویس های بهداشتی آنها که بعضا درب جداگانه دارند، استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: این تفاهم نامه توسط شهرداری منطقه 12 آماده و منعقد شده است.

bestcanadatours.com: Best Canada Tours یک سرویس خدماتی جدید و چند منظوره جهت ارائه سرویس تور به کشور کانادا با کیفیت برتر است

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 33723

به "سرویس های بهداشتی که 50 میلیارد تومان آب می خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرویس های بهداشتی که 50 میلیارد تومان آب می خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید