سومین کافه پارک فناوری تهران در حوزه فناوری های مدیریت بحران

به گزارش مهسان بلاگ، سومین کافه DARSTECH با هدف نقش آفرینی در بحران های ناشی از حوادث طبیعی، 27 مرداد ماه جاری در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می شود.

سومین کافه پارک فناوری تهران در حوزه فناوری های مدیریت بحران

به گزارش خبرنگاران، این کافه به منظور ایجاد شبکه ارتباطی میان دانشجویان و صاحبان ایده با مسئولان مرتبط، گردآوری چالش های موجود در حوزه مقابله با حوادث طبیعی، گردآوری چالش و بیان آنها به صورت مسائل اساسی در حوزه مقابله با حوادث طبیعی، ایجاد انگیزه در افراد مایل به فعالیت در این حوزه با حضور کارآفرینان مرتبط، فراهم آوردن محیطی جهت تعامل استارتاپ ها با شتاب دهنده ها و سایر سرمایه گذاران، فراهم آوردن محیطی جهت ارائه و نمایش استارتاپ های تولید شده کشور در این حوزه و استفاده از ظرفیت ارگان های مسئول جهت حمایت و پشتیبانی طرح های مطرح شده برگزار می شود.

فعالان حوزه مقابله با حوادث طبیعی، دانشجویان، دانش آموختگان، ایده پردازان، استادان، متخصصان، سرمایه گذاران، فعالان خصوصی، شتاب دهنده ها، مدیران و کارشناسان بخش های دولتی علاقه مند به حوزه فناوری و مقابله با حوادث طبیعی از جمله مخاطبان سومین کافه DARSTECH هستند.

علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت https://stp.ut.ac.ir/cafee-darstech مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 4-88220700 داخلی 171 تماس بگیرند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 14561

به "سومین کافه پارک فناوری تهران در حوزه فناوری های مدیریت بحران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین کافه پارک فناوری تهران در حوزه فناوری های مدیریت بحران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید