فوتبال دنیا، مائوریتزیو ساری: نمی دانم چرا نمی توانیم دوشنبه بازی کنیم!، در 25 دقیقه پایانی خوب ظاهر شدیم

فوتبال دنیا - مائوریتزیو ساری از تساوی تیمش راضی نیست اما دلیلی برای ناامیدی نمی بیند.

فوتبال دنیا، مائوریتزیو ساری: نمی دانم چرا نمی توانیم دوشنبه بازی کنیم!، در 25 دقیقه پایانی خوب ظاهر شدیم

به گزارش خبرنگاران، مائوریتزیو ساری پس از تساوی تیم فوتبال چلسی مقابل وستهام در هفته ششم لیگ برتر انگلیس و پاره شدن نوار پیروزی های متوالی تیمش ادعا کرد هیچ وقت هیچ تیمی نمی تواند تمام بازی هایش را ببرد.

سرمربی چلسی در انتها بازی گفت: آمار را نمی دانم اما به نظرم ما 7 موقعیت داشتیم و وستهام 3 فرصت. رقیب ما تیم خوبی بود و پس از برد خارج از خانه مقابل اورتون اعتماد به نفس خوبی کسب کرد. شاید در 25 دقیقه انتهای نیمه اول باید بهتر عمل می کردیم. در نیمه دوم خوب بودیم و در 25 دقیقه انتهای، بازی مطلوبی را ارائه کردیم. غیرممکن است که در تمام بازی ها پیروز شوید.

ساری در ادامه اضافه کرد: فکر نمی کنم خستگی ناشی از بازی در لیگ اروپا در نوع بازی ما تاثیر داشت. تنها 7 مسابقه از فصل گذشته و در حال حاضر خستگی اثری بر روی تیم ندارد اما شاید در آوریل و می ساق ها تحلیل بروند. نمی دانم چرا در انگلیس نمی توانید پس بازی در لیگ اروپا، بازی خود را در دوشنبه شب انجام دهید. در ایتالیا این یک موضوع عادی است. در بازی وسط هفته مقابل لیورپول امکان تغییر 5 تا 11 بازیکن وجود دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 30 دی 1397 شناسه مطلب: 1669

به "فوتبال دنیا، مائوریتزیو ساری: نمی دانم چرا نمی توانیم دوشنبه بازی کنیم!، در 25 دقیقه پایانی خوب ظاهر شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، مائوریتزیو ساری: نمی دانم چرا نمی توانیم دوشنبه بازی کنیم!، در 25 دقیقه پایانی خوب ظاهر شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید