لغو محدودیت سفر به کشورهای همسایه

به گزارش مهسان بلاگ، وزیر کشور در جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا، نحوه حذف محدودیت سفر به کشورهای همسایه را تشریح کرد.

لغو محدودیت سفر به کشورهای همسایه

احمد وحیدی، وزیر کشور، در پایان جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا با تشریح مصوبات این جلسه، از بررسی محدودیت های موجود با کشورهای مختلف خبر داد و اظهار کرد:

محدودیت با کشورهای همسایه به حالت قبل برگشت، به شکلی که با داشتن تست های پی سی آر منفی، افراد می توانند وارد کشور شوند. به این ترتیب محدودیت با کشورهای همسایه حذف شد.

وحیدی با بیان اینکه تردد در مرزهای زمینی تنها با رعایت پروتکل های بهداشتی، تزریق واکسن و داشتن تست PCR منفی امکان پذیر است، گزارش های جلسه امروز را حاکی از لزوم توجه و رعایت بیشتر پروتکل ها دانست و گفت:

برخی کشورها که مسافران از آن ها از طریق مرز هوایی وارد کشور می شدند و بیماری در آنجا کنترل شده نیز محدودیت هایشان برداشته شده؛ اما محدودیت های کشورهای اروپایی، فرانسه و انگلیس همچنان برقرار است و سایر کشورها نیز محدودیت هایشان در حال بررسی است. البته کشورهایی که رشد سویه امیکرون در آن ها روی بدهد، ممکن است محدودیت هایشان اضافه شود.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 خرداد 1401 بروزرسانی: 11 خرداد 1401 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 109115

به "لغو محدودیت سفر به کشورهای همسایه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو محدودیت سفر به کشورهای همسایه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید