مدرسان مدعو وابسته در دانشگاه فردوسی جذب می شوند

به گزارش مهسان بلاگ، دانشگاه فردوسی مشهد مدرسان مدعو وابسته در این دانشگاه جذب می کند.

مدرسان مدعو وابسته در دانشگاه فردوسی جذب می شوند

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه فردوسی مشهد در هفتادمین سال تأسیس خود در اقدامی نوآورانه طرحی به تصویب رسانده است که بر اساس آن از ظرفیت و توان علمی مدرسان مدعو ویژه در نظام آموزشی و پژوهشی این دانشگاه استفاده بیشتری خواهد شد.

بر پایه طرح مذکور، افزون بر اعضای هئیت علمی و مدرسان مدعو معمول در دانشگاه، مدرسان مدعو وابسته نیز به بدنه آموزشی و پژوهشی دانشگاه فردوسی مشهد ملحق می شوند.

آن دسته از دارندگان مدرک دکتری که فارغ التحصیل دانشگاه های تراز اول ایران و جهان هستند، پس از احراز ویژگی های عمومی و اختصاصی می توانند در گروه های آموزشی این دانشگاه مشغول به تدریس شوند و سرپرستی خاتمه نامه ها را نیز بر عهده گیرند.

رضا پیش قدم، معاون آموزشی دانشگاه فردوسی مشهد در این باره گفت: با توجه به کاهش ظرفیت جذب رسمی اعضای هیئت علمی دانشگاه ها امیدواریم بتوانیم با ایجاد این فضای جدید، خون جدیدی را به رگ های دانشگاه تزریق کنیم تا فارغ التحصیلان با امید بیشتری به فعالیت بپردازند و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

هر گروه آموزشی با شرایط تعیین شده توسط معاونت آموزشی دانشگاه می تواند اقدام به جذب این دسته از متقاضیان کرده و کمبود نیروی انسانی خود را از این طریق جبران نماید. متقاضیان دارای شرایط از طریق سامانه هُم می توانند جهت ثبت نام اقدام کنند.

به زودی جزئیات و شیوه نامه اجرایی طرح جهت بهره برداری اطلاع رسانی خواهد شد.

cicagraphic.ir: مجله گرافیک | همه چیز درباره طراحی بصری و گرافیکی

cruisero.ir: کشتی کروز، نمایندگی کشتی کروز ایران، MSC، تور نوروز، بهار، تابستان، پاییز، زمستان کشتی کروز

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 24487

به "مدرسان مدعو وابسته در دانشگاه فردوسی جذب می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدرسان مدعو وابسته در دانشگاه فردوسی جذب می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید