واکنش خورشیدی به نقدها علیه او، نکند به زن و بچه ام هم دروغ گفته ام، به کدامین گناه من را می زنید؟ خبرنگاران

به گزارش مهسان بلاگ، مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی به انتقادهای تندی که از او می شود واکنش نشان داد.

واکنش خورشیدی به نقدها علیه او، نکند به زن و بچه ام هم دروغ گفته ام، به کدامین گناه من را می زنید؟ خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مجتبی خورشیدی، سرپرست جدید تیم ملی گفت: برخی ها می گویند یک بار هم اسم من را در فوتبال نشنیده اند و من اصلا در فوتبال نبوده ام! این در حالی است که من از سال 75 وارد باشگاه راه آهن شدم و نزدیک به 18، 19 سال در این باشگاه در سمت های مختلف مشغول بکار بودم و تیم های متعدد ورزشی را مدیریت و برنامه ریزی می کردم و توامان وارد کار مربیگری هم شدم. تیم های فوتبال، والیبال، بسکتبال و ... نزدیک به یک فصل و دو سه ماه هم در استقلال سابقه حضور به عنوان معاون ورزشی را دارم. من در سال 2001 در مربیگری مدرک A گرفتم و از انجایی که در سمت های مختلفی در فوتبال حضور داشتم با شرایط کار سرپرستی آشنا هستم.

مجتبی خورشیدی در دفاع از خود ادامه داد: برخی ها می گویند من اصلا در ورزش نبوده ام! پس این همه سابقه و این همه حضور جعلی بوده است؟ من در سال 72 ازدواج کردم؛ نکند به زن و بچه ام دروغ گفته ام و شاگردانی که تحویل فوتبال داده ام همه وهم بر انگیزه بوده است. در حالی که رسانه های بیگانه به من حمله کرده اند رسانه های داخلی هم از من انتقاد می کنند و گاها در نقدها حرف هایی زده می شود که دور از واقعیت و دور از انصاف است.

من که با کسی مشکل ندارم و همیشه اهل تعامل بودم و به نظرم برخی به خاطر خصومت هایی که با فدراسیون فوتبال دارند این کار را انجام می دهند یا به دنبال سهم خواهی هستند و برخی نیز سوار موج می شوند و پیش خود می گویند حالا که بقیه دارند انتقاد می کنند بگذارید ما هم انتقاد کنیم. پیش از من کسانی در سرپرستی تیم ملی حضور داشتند که اصلا از جنس ورزش نبوده اند و البته همه عزیزان من هستند و من نقدی به عملکردشان ندارم و شاید هم کارنامه آنها کارنامه بسیار درخشانی بوده است اما چرا آن موقع از آنها انتقاد نشد. من با وجود اینکه نزدیک به 25 سال در فوتبال بوده ام و در همه پست ها کار کرده ام و تحصیلاتم نیز در این زمینه است مورد انتقاد واقع می شوم و نمی دانم به کدامین گناه من را می زنند و جالب اینکه اصلا حضورم را در فوتبال منکر می شوند

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 82239

به "واکنش خورشیدی به نقدها علیه او، نکند به زن و بچه ام هم دروغ گفته ام، به کدامین گناه من را می زنید؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش خورشیدی به نقدها علیه او، نکند به زن و بچه ام هم دروغ گفته ام، به کدامین گناه من را می زنید؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید