واکنش مربی تیم ملی قایقرانی به غیبت آرزو حکیمی و هدیه کاظمی در اردو

به گزارش مهسان بلاگ، مربی قایقرانی آب های آرام به رفتن دو نفر از پارو زنان اصلی تیم ملی واکنش نشان داد و گفت: اینکه هر ورزشکاری رفت، نا امید شویم جالب نیست. تمام تلاشم بر این است از نفراتی که داریم بهترین استفاده را ببریم.

واکنش مربی تیم ملی قایقرانی به غیبت آرزو حکیمی و هدیه کاظمی در اردو

مهسا مجللی در تبادل نظر با خبرنگاران درباره جدایی دو پارو زن اصلی تیم ملی قایقرانی بانوان آب های آرام بیان نمود: آرزو حکیمی به دلایل شخصی از ایران رفت(سفر به کانادا برای تحصیل) و هدیه کاظمی هم به دلیل مسائل شغلی مرخصی گرفت ونمی توانست در اردو حاضر باشد. اعتقادم بر این است اکنون باید با همین نفراتی که هستند کار کنیم و بهترین نتیجه ممکن را از همین ورزشکاران بگیریم. اینکه هر ورزشکاری رفت، نا امید شویم جالب نیست. تمام تلاشم بر این است از همین نفرات بهترین استفاده را ببریم و بهترین نتیجه را بگیریم که البته کار غیر ممکنی هم نیست.

مجللی در پاسخ به این پرسش که هدیه کاظمی در نظر دارد دوباره به اردو برگردد یا خیر، توضیح داد: خیلی در جریان کارش نیستم و با من تماس گرفت و درخواست مرخصی داشت. من هم نمی توانم ورزشکار را تحت فشار بگذارم که حتما به اردو بیاید. البته خوب است تمام نفراتی که سالها برایشان سرمایه گذاری شده کنار تیم باشند. فعلا هدیه کاظمی برای یک اردو مرخصی گرفته است شاید شرایطش را نداشته اردو بیاید چون شاغل است.

او ادامه داد: البته ما برای کسانی که به هر دلیلی امکان حضور در اردوها را ندارند، این شرایط را فراهم کردیم که هر کسی هر کجا خواست تمرین کند در نهایت یک تست می گذاریم و نفراتی که بهتر بودند، دوباره از آنها دعوت می کنیم به اردو بیایند.

مجللی در پاسخ به این پرسش که فکر می نماید در مدت زمان باقی مانده بتواند با همین نفرات تیم را برای انتخابی المپیک 2020 آماده کند، توضیح داد: شش ماه زمان داریم و تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است از چیز هایی که داریم به بهترین نحو استفاده کنیم. اگر بخواهم قول بدهم به لحاظ روانی درست نیست چون ممکن است هزار و یک اتفاق بیفتد و نمی توان چیزی را پیش بینی کرد اما تمام تلاشمان بر این است که بتوانیم کسب سهمیه را داشته باشیم.

karnikan.ir: مجله کارنیکان: وبلاگ خبری و تحلیلی

kashia.ir: کاشیا | مجله گردشگری و مسافرتی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آذر 1400 بروزرسانی: 2 آذر 1400 گردآورنده: mahsanblog.ir شناسه مطلب: 21546

به "واکنش مربی تیم ملی قایقرانی به غیبت آرزو حکیمی و هدیه کاظمی در اردو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مربی تیم ملی قایقرانی به غیبت آرزو حکیمی و هدیه کاظمی در اردو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید